CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge intro

CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge est active en tant qu'agence immobilière locale à Brugge (8000). L'agence est le point de contact pour les personnes de Brugge et des environs immédiats qui recherchent un accompagnement pour acheter, vendre ou louer. L'équipe est active quotidiennement sur le marché immobilier local et suit les dossiers de près. Grâce à cette présence, CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge a une bonne vue sur ce qui se passe à Brugge et dans les quartiers environnants. Les clients partagent leurs expériences avec cette agence spécifique via des avis, qui donnent une idée de la façon dont la collaboration avec l'équipe locale est vécue.

Pathoekeweg 120B boîte 1.01<br>8000 Brugge
Logo CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge - Zimmo
CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

Contactez
CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

Logo CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge - Zimmo

Pathoekeweg 120B boîte 1.01

8000 Brugge

CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge avis

Consultez les avis les plus récents de CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

7,0 / 10
Vérifié
Maison louée à Zedelgem

Mijn ervaring met Centro Vastgoed was wisselend. Tijdens de eerste bezoeken had ik het gevoel dat de makelaar niet altijd even goed voorbereid of enthousiast was. Ik moest zelf regelmatig vragen stellen om voldoende informatie te krijgen, waardoor de begeleiding in het begin wat nonchalant overkwam. Naarmate het proces vorderde, is alles uiteindelijk wel goed verlopen. Over het algemeen ben ik redelijk tevreden, al had ik in het begin wat meer interesse en initiatief verwacht. Daarom geef ik mijn ervaring een 7 op 10.

10 / 10
Non vérifié
Avis Google
2,0 / 10
Non vérifié
Avis Google

Mijn ervaring met IMO Kantoor is helaas erg teleurstellend. Ik heb maar liefst drie keer een afspraak gekregen om een pand te bekijken. De eerste keer ben ik naar het pand gegaan, maar er was niemand aanwezig en ik kon niet naar binnen. Daarna kreeg ik opnieuw een afspraak, maar ook toen was er geen sleutel en kon de afspraak niet doorgaan. Wat ik helemaal vreemd vind, is dat ik er ondertussen achter ben gekomen dat het pand al aan iemand anders verhuurd was. Dan vraag ik mij af waarom ik meerdere keren een afspraak heb gekregen om het pand te bekijken. Dit heeft mij onnodig veel tijd en moeite gekost. Ik vind dat je als klant beter geïnformeerd en serieus behandeld hoort te worden. Erg jammer dat dit zo is verlopen.

10 / 10
Non vérifié
Avis Google

Zowel bij aankoop als verkoop een zeer goede ervaring!

Dernières offres

Plus d'infos sur CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

CENTRO | BEDRIJFSVASTGOED - Brugge

Pathoekeweg 120B boîte 1.01, 8000 Brugge
Voir la page du groupe de CENTRO | bedrijfsvastgoed brugge