- Chercher une agence immobilière
- Liége (4000)
- d'Affnay Immobiliere
d'Affnay Immobiliere
d'Affnay Immobiliere intro
d'Affnay Immobiliere est active en tant qu'agence immobilière locale à Liége (4000). L'agence est le point de contact pour les personnes de Liége et des environs immédiats qui recherchent un accompagnement pour acheter, vendre ou louer. L'équipe est active quotidiennement sur le marché immobilier local et suit les dossiers de près. Grâce à cette présence, d'Affnay Immobiliere a une bonne vue sur ce qui se passe à Liége et dans les quartiers environnants. Les clients partagent leurs expériences avec cette agence spécifique via des avis, qui donnent une idée de la façon dont la collaboration avec l'équipe locale est vécue.
Contactez
d'Affnay Immobiliere
Boulevard d'Avroy 14
4000 Liége
d'Affnay Immobiliere avis
Consultez les avis les plus récents de d'Affnay Immobiliere
Ik ben zeer tevreden over mijn ervaring met dit makelaarskantoor bij de aankoop van mijn woning. Als koper waardeerde ik vooral hun bereikbaarheid, snelle reacties en de kwaliteit van hun ondersteuning in elke fase van het proces. Het team luisterde aandachtig naar mijn wensen, beantwoordde al mijn vragen duidelijk en maakte de ervaring veel minder stressvol. Hun professionaliteit en transparantie gaven me van begin tot eind veel vertrouwen. Hartelijk dank voor hun efficiëntie en vriendelijkheid. Ik beveel dit makelaarskantoor van harte aan aan iedereen die op zoek is naar betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de aankoop van een woning. Een speciale dank aan de heer Jambers.
Zeer responsief en attent op de behoeften van de klant. Zeer professioneel. Zeer efficiënt. Hartelijk dank! Een echte aanrader!
Het beste bureau in Luik. Professionaliteit, efficiëntie en vertrouwen. Hartelijk dank voor al uw waardevolle hulp.
Ik was geïnteresseerd in de aankoop van een woning, maar vanaf het eerste contact met de makelaar was ik al afgeschrikt. De ontvangst was verschrikkelijk en hij had de betreurenswaardige neiging om neerbuigend te zijn. Het is jammer voor huiseigenaren die hun huis willen verkopen: hun makelaar saboteert bezichtigingen door zijn volstrekte gebrek aan beleefdheid en flagrante minachting voor kopers. Ik ga een andere makelaar inschakelen.
Dernières offres
Plus d'infos sur d'Affnay Immobiliere
d'Affnay Immobiliere
Boulevard d'Avroy 14, 4000 Liége