Bureau Savini
Bureau Savini intro
Bureau Savini est active en tant qu'agence immobilière locale à Marchienne-au-Pont (6030). L'agence est le point de contact pour les personnes de Marchienne-au-Pont et des environs immédiats qui recherchent un accompagnement pour acheter, vendre ou louer. L'équipe est active quotidiennement sur le marché immobilier local et suit les dossiers de près. Grâce à cette présence, Bureau Savini a une bonne vue sur ce qui se passe à Marchienne-au-Pont et dans les quartiers environnants. Les clients partagent leurs expériences avec cette agence spécifique via des avis, qui donnent une idée de la façon dont la collaboration avec l'équipe locale est vécue.
Contactez
Bureau Savini
Rue de Beaumont 53
6030 Marchienne-au-Pont
Bureau Savini avis
Consultez les avis les plus récents de Bureau Savini
Geduldig en behulpzaam personeel, zeer responsief en attent.
Vandaag (3 augustus 2026) had ik om 18:30 uur een afspraak om een appartement te bezichtigen. Deze afspraak was drie weken geleden gemaakt. Op vrijdag 31 juli probeerde het makelaarskantoor contact met me op te nemen, maar liet geen voicemail achter. Ik heb diezelfde dag meteen teruggebeld, meerdere keren, maar kreeg geen antwoord. Op maandagochtend 3 augustus heb ik ze opnieuw gebeld om te vragen waarom ze contact met me hadden proberen op te nemen en vooral om te controleren of de afspraak nog steeds doorging. Het was nogal verrassend dat ze me niet konden vertellen waarom ze me hadden proberen te bereiken: geen aantekening in hun dossier, geen verslag van het gesprek. Ondanks dit gebrek aan organisatie bevestigden ze dat er niets was veranderd en dat de bezichtiging inderdaad om 18:30 uur zou plaatsvinden. Ik had nog steeds mijn twijfels, maar ik vertrouwde hun bevestiging. Dus ging ik een half uur eerder van mijn werk weg en arriveerde om 18:00 uur. Het resultaat: niemand aanwezig, geen routebeschrijving, geen bericht. Ik kon het makelaarskantoor niet bereiken, het was al gesloten. Dit is volstrekt onacceptabel gedrag. Geen respect voor de tijd van klanten, geen rekening houden met mensen die na een lange werkdag de moeite nemen om te reizen. Iemand onnodig laten reizen nadat de afspraak slechts een paar uur eerder is bevestigd, is ronduit schandalig. Ik raad ten zeerste af om met dit makelaarskantoor in zee te gaan. Een minimum aan professionaliteit en respect voor potentiële huurders is het minste wat ze kunnen doen. Naar mijn mening is dit het gedrag van oplichters en amateurs, onwaardig voor een makelaarskantoor.
Zeer professioneel personeel, attent op de klant... goed gedaan team!
Een fantastisch team van bekwame en gekwalificeerde makelaars. Een zeer uitgebreide portefeuille met huur- en koopwoningen. Een speciale vermelding voor de supervriendelijke secretaresse... een zesde ster! 🌟🌟🌟🌟🌟(🌟)
Dernières offres
Plus d'infos sur Bureau Savini
Bureau Savini
Rue de Beaumont 53, 6030 Marchienne-au-Pont