Customer banner

GVE Immobiliën - Bertem

4 bureaux | 39 agents

À propos de GVE Immobiliën - Bertem

GVE Immobiliën - Bertem est actif en tant qu'agent immobilier avec 4 bureaux dans le Brabant Flamand. Les personnes qui ont collaboré avec GVE Immobiliën - Bertem ont partagé leur expérience dans 166 avis vérifiés. Ensemble, ces évaluations donnent un score de satisfaction moyen de 9,1 sur 10, ce qui illustre la façon dont les clients vivent la collaboration.

GVE Immobiliën - Bertem
4 bureaux | 39 agents

Contactez
GVE Immobiliën - Bertem

Logo GVE Immobiliën - Bertem - Zimmo

9,1/ 10166 avis

GVE Immobiliën - Bertem avis

Consultez les avis les plus récents de GVE Immobiliën - Bertem

10 / 10
Vérifié
Maison louée à Bertem

Mijn ervaring met GVE Immo was bijzonder positief. Het was voor mij niet eenvoudig om een geschikte huurwoning te vinden, maar de makelaar heeft mij hierin enorm goed geholpen. Mijn bezoekaanvraag en contactverzoeken werden snel en vlot opgevolgd. Ook mijn vragen over de woning werden duidelijk en goed beantwoord. Ik voelde me tijdens het volledige proces goed ondersteund en kreeg de nodige informatie op de juiste momenten. Ook bij het verdere verloop, waaronder het tekenen van het huurcontract en het regelen van de waarborg en brandverzekering, verliep alles zeer vlot. De begeleiding en ondersteuning van de makelaar waren uitstekend. Dankzij de inzet en hulp van GVE Immo is het uiteindelijk gelukt om een geschikte woning te vinden. Ik ben dan ook zeer tevreden over de service en zou GVE Immo zeker aanraden aan anderen die op zoek zijn naar een huurwoning. Anneleen heeft me met alles geholpen en ze is echt een geweldig mens.

9,0 / 10
Vérifié
Maison achetée à Wilsele

Ik ben zeer tevreden over de begeleiding van GVE Immo tijdens de aankoop van mijn woning. Mijn bezoekaanvraag werd goed opgevolgd en mijn vragen over de woning werden steeds goed en vlot beantwoord. Ook werd ik goed op de hoogte gehouden van de status van mijn bod. Na het accepteren van het bod verliepen de begeleiding en nazorg eveneens goed. De ondersteuning en communicatie waren steeds goed en professioneel. Ik heb de volledige begeleiding als zeer positief ervaren en geef daarom een score van 9/10.

9,0 / 10
Vérifié
Maison mise en location à Bertem

Anne-Leen heeft de verhuur van mijn pand mooi begeleid. De communicatie verliep helemaal naar behoren; ze was goed bereikbaar. Ook was ze goed voorbereid en kon ze al mijn vragen vlot beantwoorden. Mijn pand is ongeveer 2 weken na de datum die ik voor ogen had verwacht, maar nog steeds relatief snel verhuurd. Ik werd goed op de hoogte gehouden door Anne-Leen, en ik voelde me goed begeleid en ondersteund, dus dank u wel daarvoor! Ook de presentatie was tot slot helemaal in orde; de foto's hebben mijn pand zeer aantrekkelijk weerspiegeld.

9,0 / 10
Vérifié
Maison achetée à Wilsele

Ik geef een score van 9/10. Mijn ervaring met GVE Immo en mijn contactpersoon Lotte was zeer positief. Lotte was heel communicatief en enthousiast en dacht goed mee tijdens het hele proces. Wanneer er iets opgelost moest worden, dacht ze actief mee naar mogelijke oplossingen. Alles is vlot en goed verlopen, zowel op contractueel vlak als de rest van het proces. Ik ben dan ook zeer tevreden over de begeleiding en de algemene ervaring.

GVE Immobiliën - Bertem possède 4 agences

GVE Immobiliën - Bertem contact et plus d'infos

GVE Immobiliën - Bertem

Gemeenteplein 3, 3060 Bertem
Découvrez le site web de GVE Immobiliën - Bertem