Customer banner

Wijns Vastgoed NV

4 bureaux | 15 agents

À propos de Wijns Vastgoed NV

Wijns Vastgoed NV est actif en tant qu'agent immobilier avec 4 bureaux à Anvers. Les personnes qui ont collaboré avec Wijns Vastgoed NV ont partagé leur expérience dans 357 avis (vérifiés). Ensemble, ces évaluations donnent un score de satisfaction moyen de 8,2 sur 10, ce qui illustre la façon dont les clients vivent la collaboration.

Wijns Vastgoed NV
4 bureaux | 15 agents

Contactez
Wijns Vastgoed NV

Logo Wijns Vastgoed NV - Zimmo

Wijns Vastgoed NV avis

Consultez les avis les plus récents de Wijns Vastgoed NV

10 / 10
Vérifié
Appartement mis en location à Mechelen

Philip Wijns is een zeer goede makelaar. Ik heb al meerdere keren met hem samengewerkt en ben telkens opnieuw zeer tevreden over onze samenwerking. De verhuur van mijn woning is zeer vlot verlopen en er werden snel goede en betrouwbare huurders gevonden. Ook de communicatie met Philip verloopt altijd bijzonder vlot en duidelijk. Hij is professioneel, correct en denkt actief mee. Ik kan Philip dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare makelaar.

9,0 / 10
Vérifié
Maison achetée à Lier

Ik heb via Wijns Vastgoed een woning aangekocht en ben zeer tevreden over de begeleiding. Mijn contactpersoon Luc volgde mijn bezoekaanvraag goed op en kon mijn vragen over de woning steeds vlot beantwoorden. Ook na het uitbrengen van mijn bod werd ik goed op de hoogte gehouden van de verdere status. Na het accepteren van het bod verliep de begeleiding eveneens goed en was er voldoende nazorg. De communicatie was duidelijk en vlot en ik voelde me goed ondersteund tijdens het hele aankoopproces. Al bij al ben ik zeer tevreden over de service van Wijns Vastgoed en geef ik hen een 9/10.

8,0 / 10
Vérifié
Maison vendue à Sint-Katelijne-Waver

De samenwerking met de makelaar is goed verlopen. De waardebepaling en de uiteindelijke verkoopprijs lagen in lijn met mijn verwachtingen. De presentatie van de woning was zeer goed, niets op aan te merken. De communicatie verliep eveneens goed. Ze waren steeds goed bereikbaar en hielden mij voldoende op de hoogte. Enkel na de verkoop liep de communicatie een beetje minder goed, maar voor de rest ben ik zeer tevreden!

8,0 / 10
Vérifié
Appartement vendu à Berlaar

De samenwerking met de makelaar is goed verlopen. De communicatie was zeer helder. Ze waren goed bereikbaar en hielden mij voldoende op de hoogte. De presentatie en reclame rond de woning zou voor mij nog iets meer gemogen hebben, maar over het algemeen ben ik zeker tevreden.

Wijns Vastgoed NV possède 4 agences

Wijns Vastgoed NV contact et plus d'infos

Wijns Vastgoed NV

Dorpsstraat 34/1, 2590 Berlaar
Découvrez le site web de Wijns Vastgoed NV