Eengezinswoning te koop in Achel met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: L1NQ5)
- Prijs Prijs op aanvraag »
- Adres Seringenlaan 18, 3930 Achel
- Type Eengezinswoning (Huis)
- Woonopp. 252 m²
- Grondopp. 1.029 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Tuin ZO
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1976
- EPC 288 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 1.792
- Vrij op bij akte na betaling
KIJKDAG OP ZATERDAG 25 JANUARI A.S. U BENT VAN HARTE WELKOM TUSSEN 10U EN 16U!
Deze goed onderhouden woning is gelegen in de villawijk 'de Kolleberg' in Achel. Een rustige en groene omgeving nabij winkel- school- en sportfaciliteiten. Er is een mogelijkheid om gelijkvloers te wonen door de slaapkamer en badkamer die op de begane grond terug te vinden zijn. De 2 (evt.3) slaapkamers en extra badkamer die op het eerste verdiep aanwezig zijn, zorgen ervoor dat deze woning voor zowel een jong als ouder publiek interessant is. De gunstige ligging nabij de dorpskern van Achel en de Nederlandse grens zijn een extra troef van deze kwalitatief afgewerkte woning.
INDELING:
De riante inkomhal met vestiaireruimte en gastentoilet biedt toegang tot de lichtrijke woonkamer met een mooi zicht op de volledig aangelegde tuin. De woonkamer beschikt over een houtkachel en het schuifraam zorgt voor een rechtstreekse toegang tot de tuin. Aansluitend aan de woonkamer is er een keuken die uitgerust is met de nodige toestellen en een koele berging. De slaapkamer op het gelijkvloers is voorzien van inbouwkasten en ook is er een airco aanwezig. Naast de slaapkamer ligt de ensuite badkamer die ingericht is met een ligbad en inloopdouche, ook is er een apart toilet aanwezig. Verder beschikt de gelijkvloerse verdieping over een ruime berging met o.a. een ingebouwde kastenwand en aansluiting voor de wasmachine/droogkast. Van hieruit is er toegang naar de kelder.
Op het eerste verdiep is er een ruime overloop en de raampartijen zorgen voor een mooie lichtinval. Deze ruimte is ideaal in te richten als bureau- of hobbyruimte, mits enkele aanpassingen ook als 4de slaapkamer. De twee extra slaapkamers hebben mooie oppervlaktes van 28m² en 39m² en ook is er nog een tweede badkamer die voorzien is van een douche en een wastafel met meubel. De badkamer kan toegankelijk gemaakt worden vanuit de overloop.
Eenmaal buiten is er een overdekt terras voorzien wat grenst aan de woonkamer. Op dit terras zit je volledig uit de wind en ook is er verwarming voorzien. Dit zorgt ervoor dat dit terras bijna het hele jaar door gebruikt kan worden. De tuin is netjes aangelegd met beplanting en verharding. Er is een beregeningsinstallatie met 2 circuits voorzien, namelijk één voor de voortuin en één voor de achtertuin. Er is een prieel aanwezig, van hieruit is het genieten van het mooie zicht op de tuin. Ook is er een tuinberging en een ruimte voor houtopslag voorzien. Tot slot beschikt deze woning over een carport.
Deze woning is afgewerkt met kwalitatieve materialen en bijna overal voorzien van rolluiken. Op het verdiep is er zonwering dewelke automatisch instelbaar is. Er zijn 18 zonnepanelen aanwezig met een totaalvermogen van 7470 Wp. Kortom, deze woning heeft heel wat troeven in huis!
- kwalitatief afgewerkte woning met mogelijkheid tot gelijkvloers wonen
- rustige omgeving nabij de dorpskern
- voorzien van zonnepanelen
- volledig verbouwd in 1993
- brander van de mazoutketel nog recent vernieuwd
- 3 (evt. 4) slaapkamers en 2 badkamers
- de woning beschikt over drijfkracht
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping 1
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten

Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 48 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa /jaar