Appartement te huur in Antwerpen voor € 1.900 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: L4J83)
Entrepotkaai 4 / A22, 2000 Antwerpen
Zimmo-code: L4J83
- Prijs € 1.900
- Adres Entrepotkaai 4 / A22, 2000 Antwerpen
- Type Appartement
- Woonopp. 122 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar 2001
- EPC 160 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 02/05/2025
- Virtueel bezoek Klik hier
Luxueus gemeubeld appartement op het Eilandje, tussen de Napoleon- en de Godefriduskaai.
Op de tweede verdieping van het statige Entrepot krijgt u de toegang tot dit ruime appartement.
Inkomhal met separaat gastentoilet en handenwasser. Vanuit de hal toegang tot een royale en zonnige leefruimte bestaande uit een gezellige salonruimte en eetkamer gedeelte. Vanuit de leefruimte is zicht over de Jachthaven. De ramen kunnen bovendien ook volledig opengeschoven worden waardoor u perfect kan genieten van het binnenvallend zonnetje dankzij de Zuid-oriëntatie . Volledig ingerichte open keuken met kookeiland van het merk Arclinea, voorzien van alle kwalitatieve toestellen en aansluitend een handige bijkeuken. De ramen zijn voorzien van gordijnen en zonnewering. Vervolgens beschikt het appartement over twee slaapkamers met ingemaakte kasten. De comfortabele badkamer is uitgerust met wastafel, ligbad met douchemogelijkheid en ingemaakt kastwerk. Tot slot separaat toilet en ruime berging met wasmachine en droogkast.
Het betreft een royaal appartement voorzien van alle luxe en comfort met een prachtig zicht op de jachthaven en het MAS.
Mogelijkheid om ondergronds een autostaanplaats nr 80 te huren aan 180 EUR per maand. Maandelijkse lasten 300 EUR per maand all in (incl. kosten gemene delen, water, gas, elektriciteit, TV en internet).
Bijzonderheden:
- Frontaal uitzicht op de jachthaven en het MAS
- Zeer royaal appartement
Financieel
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
