Appartement te huur in Ardooie voor € 725 met 1 slaapkamer Zimmo‑code: LSFIH
€ 725
61m² woonoppervlakte
1 slaapkamer
Parkeergelegenheid 1
2de verdieping
Bouwjaar 1998
Vrij op 2027-01-15
Polenplein 27 bus 22, 8850 Ardooie
APPARTEMENT MET 1 SLAAPKAMER | TERRAS EN GARAGEBOX
Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar . Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt!
Dit centraal gelegen appartement bevindt zich op de 2de verdieping van Residentie Villa de Hardoya. Dit op wandelafstand van winkels, bakker, slager, school, enz. Het appartement is vrij 15/01/2027.
Het appartement omvat een inkomhal met gastentoilet. Vervolgens komt U terecht in de lichtrijke leefruimte met open geïnstalleerde keuken (koelkast | oven | kookplaat | dampkap | spoelbak). Verder omvat het appartement een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine, 1 slaapkamer en een badkamer met lavabomeubel en ligbad met douchemogelijkheid.
Tot slot beschikt het appartement over een terras aan de voorzijde van het gebouw en een garagebox ingegrepen in de huurprijs.
PLUSPUNTEN: * ENERGIEZUINIG * LIGGING * LIFT * INCLUSIEF GARAGE * RUIME PARKING VOOR DE DEUR