Woning te koop in Ardooie voor € 299.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: KB5T5)
- Prijs € 299.000
- Adres Ommegangstraat 6, 8850 Ardooie
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 207 m²
- Grondopp. 785 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin Z
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1971
- EPC 710 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 778
- Vrij op bij akte na betaling
Deze gelijkvloerse woning met bouwjaar 1971 heeft een rustige landelijke ligging op amper 1km van het centrum en de kerk van Ardooie. Aan de voorzijde heeft de woning een mooi open zicht over de velden.
De woning bestaat uit een inkomhal met toilet, woonkamer met zithoek en eetplaats, keuken, nachthal, vier slaapkamers, badkamer en een garage. Er is ook nog een ruime kelder.
De woning heeft een logische indeling en een zeer ruime leefruimte met veel grote glaspartijen, die zicht bieden op de zonnige tuin.
Er is centrale verwarming aanwezig met een recente gasketel. Het plat dak is in goede staat.
De woning is grotendeels origineel en heeft wat opfriswerken nodig. De woning is volledig voorzien van een kruipkelder, wat een groot pluspunt is bij de renovatie.
Het perceel is 785m² groot en zuidgericht. Er staat een volwassen beuk in de tuin en wat kleinere bomen achteraan het perceel. De bomen zorgen voor privacy in de tuin en een leuke groene omgeving. Er is ook nog een grote tuinberging.
Ondanks de landelijke ligging is de woning toch zeer centraal gelegen op amper 1km van het centrum van Ardooie en er is een vlotte verbinding naar de E403.
Wenst u graag een bezoek aan deze woning? Neem dan zeker contact op met ons kantoor.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar