Villa te koop in Bassenge voor € 675.000 met 6 slaapkamers
(Zimmo-code: L05BT)
- Prijs € 675.000
- Adres Rue Saint-Pierre 13, 4690 Bassenge
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 535 m²
- Grondopp. 1.349 m²
- Slaapkamers 6
- Badkamers 3
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1918
- EPC 294 kWh/m²
- Energieklasse
- KI € 1.056
- Vrij op bij akte na betaling
Dit ruim en authentiek herenhuis van 535m² is gelegen in een rustige en groene omgeving van Bitsingen, slechts enkele minuten verwijderd van het centrum van Tongeren en Luik en vlakbij de invalswegen richting Maastricht. De grootste troef is de karakteristieke afwerking die in de volledige villa zijn terug te vinden. Het herenhuis beschikt over 6 slaapkamers, 3 badkamers, 2 keuken waarvan een nog te installeren en diverse salons.
INDELING:
Op het gelijkvloers is er de inkomhal met gastentoilet en vestiaire. Aansluitend bevindt zich het bureel, de leefruimte met een karaktervolle parketvloer, de ruime eetkamer, wasplaats en 2 keukens waarvan nog 1 keuken te installeren. Verder is er toegang tot een nog aan te leggen terras met zicht op de tuin.
Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers waarvan één met privédressing, een aparte badkamer, een berging, een toilet en een salon met dakterras van 35m²! Op de tweede verdieping zijn er 4 slaapkamer, 1 badkamer en een zoldergang.
Verder is er nog een in te richten zolderverdieping te bereiken via een vaste trap. De woning is volledig onderkelderd en verdeeld in 5 ruimtes, te gebruiken als provisie.
AFWERKING:
Keuken 1 is volledig ingericht en voorzien van kookplaat met afzuigkap, oven, vaatwasser en een spoelbak met verlek. De tweede keuken is volledig naar eigen smaak en budget in te richten.
De badkamer op het eerste verdiep is ingericht met een ligbad, douche, toilet en dubbele wastafel geïntegreerd in het badkamermeubel.
Badkamer 2 op het tweede verdiep is uitgerust met een dubbele wastafel en een douche. De 3de badkamer is uitgerust met een wastafel en een bad.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. | Grondopp. |
---|---|---|---|---|
04-12-2024 | € 649.000 | - | € 1.213,08 /m² | € 481,10 /m² |
05-12-2024 | € 675.000 | 4 % | € 1.261,68 /m² | € 500,37 /m² |