Duplex te koop in Berbroek voor € 279.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: L5JMD)

0
Keer bekeken
6 keer
Favoriet pand
95%
Transparantie
Populariteit
46 dagen
Op Zimmo
46 dagen geleden
Laatste wijziging

Kapelstraat 8 / 6, 3540 Berbroek

Zimmo-code: L5JMD

Prijs € 279.000
  • Prijs € 279.000
  • Adres Kapelstraat 8 / 6, 3540 Berbroek
  • Type Duplex (Appartement)
  • Woonopp. 108 m²
  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 1
  • Tuin ZW
  • Bouwjaar 2003
  • EPC 267 kWh/m²
  • Renovatieplicht Niet van toepassing
  • KI € 878
  • Vrij op 30/06/2025

Zimmo Markt Vergelijking

Dit instapklare appartement heeft een erg gunstige ligging. Van hieruit sta je snel in Hasselt, Lummen of Diest. De snelwegen E314/E313, scholen, winkels, het treinstation en de natuur zijn vlakbij.

Er is het nodige comfort met een neutrale afwerking. Het voelt groter aan omdat al de ruimte onder de schuine muren volledig werd benut. Het bevindt zich op de tweede verdieping van een kleinschalige residentie met 6 appartementen en is bereikbaar per trap. De gemeenschappelijke kost bedraagt 100 euro/mnd. Aankoop meubels tweede verdieping is mogelijk.

Indeling:

• Tweede verdieping:
De inkomhal biedt plaats aan de vestiaire en de metalen draaitrap met steentapijt. Vanuit de inkomhal kan je de leefruimte, de badkamer en het gastentoilet betreden. Via de glazen deur kom je terecht in de ruime en lichtrijke leefruimte met eetkamer, open keukenhoek en ingebouwd bureel. De keukenhoek is voorzien van een keramische kookplaat, recente koelkast en diepvries, oven en vaatwasser. De neutrale kleur in combinatie met inox zorgt voor een tijdloze uitstraling. Van hieruit is er toegang naar het terras. De open leefruimte is voorzien van airco en elektrische rolluiken aan de velux-ramen. De badkamer heeft een dubbele wastafel, een douche, spiegelkast en veel bergruimte. Ze biedt ook plaats aan de wasmachine en droogkast. Er is een velux-raam met elektrische rolluik.

• Derde verdieping:
Er is een kleine hal die via een schuifdeur toegang geeft tot de master bedroom met eigen dressing/berging. De andere slaapkamer heeft ook een eigen dressing/berging waar de boiler zich bevindt. Beide slaapkamers zijn voorzien van elektrische rolluiken en airco.

• Buitenruimte
Er is een eigen garage met automatische kantelpoort, met mogelijkheid om nog een auto voor de garage te parkeren. De inrit is afgesloten door middel van een elektrische poort. De 5 parkeerplaatsen vooraan het gebouw zijn voorbehouden voor bewoners.

Interesse? Contacteer eigenaar: Toon nummer of

Financieel

Prijs
€ 279.000 *
Gemeensch. kosten
€ 100
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Bebouwing

Bebouwing
halfopen
Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
2
Aantal wc's
1
Woonopp.
108 m²
Conditie
Goede staat

Overige

Orientatie tuin
ZW

Certificaten

EPC-waarde
267 kWh/m²
EPC-certificaat nr.
20241107-0003433392-RES-2
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Aanwezig

Overstromingen

P-score
A
G-score
A
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
-
Recente bestemming
Woongebied
Voorkooprecht op dit goed
-
Verkavelingsvergunning
-

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info

  • Brandverzekering circa € 34 /mnd
  • Familiale verzekering circa € 7 /mnd
  • Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Matig aanbod
onderwijs
Onderwijs
Slecht bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Redelijk bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Slecht bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Slecht bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info