Woning te koop in Bredene voor € 199.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: L3B53)
- Prijs € 199.000
- Adres Nieuwedokstraat 10, 8450 Bredene
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 195 m²
- Grondopp. 159 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1942
- EPC 379 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 14/02/2025
ALTRO VASTGOED VERKOOPT
Ben je op zoek naar een woning met eindeloze mogelijkheden?
Dan is dit pand precies wat je zoekt! Deze ruime woning biedt volop potentieel voor wie graag renoveert en een unieke woonst wil creëren. Dankzij de aanwezigheid van twee aparte inkomdeuren zijn er verschillende indelingsopties mogelijk. Zo kan de woning perfect omgevormd worden tot een duplexappartement met een gelijkvloerse studio of een combinatie van wonen en verhuren.
Bij binnenkomst tref je een ruime inkomhal die apart toegankelijk is, wat ideaal is voor wie de woning wil opdelen. De bewoonbare oppervlakte biedt tal van mogelijkheden en kan naar eigen wens worden ingericht. Door de centrale ligging geniet je van een vlotte bereikbaarheid en alle nodige voorzieningen in de buurt.
Deze woning vraagt renovatie, maar biedt een uitstekende kans voor wie houdt van karakter en ruimte en de uitdaging ziet om er iets moois van te maken. De indelingsopties maken dit een uniek project voor investeerders of particulieren die op zoek zijn naar een pand met charme en potentieel.
Zie jij de mogelijkheden van deze bijzondere woning? Contacteer Vastgoedadviseur Blerta Bala op het nummer 0456 79 22 87 of via Toon e-mailadres voor meer informatie of een bezoek.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten

Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 165 /jaar