Appartement te huur in Brussel voor € 3.200 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LHZQS)
Emile De Motlaan 23, 1000 Brussel
Zimmo-code: LHZQS
- Prijs € 3.200
- Adres Emile De Motlaan 23, 1000 Brussel
- Type Appartement
- Woonopp. 206 m²
- Slaapkamers 2
- Bouwjaar 1925
- EPC 207 kWh/m²
-
Energieklasse
- Vrij op onmiddellijk
Barnes biedt exclusief deze zeer aantrekkelijke flat van 206 m2 (volgens PEB) aan in een prestigieus gebouw uit 1925 dat is opgenomen in de erfgoedinventarislijst.
Met uitzicht op de abdij van La Cambre, baden de grote ontvangstruimten in het licht dankzij de twee boogramen. Stijlkenmerken zoals open haarden, mooi lijstwerk en parketvloeren zijn bewaard gebleven, wat dit prachtige pand een elegant cachet geeft. Het appartement is uitgebreid gerenoveerd in 2020 en heeft 2/3 slaapkamers en drie badkamers of doucheruimtes.
Je vindt er ook de keuken, uitgebreid met een bijkeuken en een wasruimte, en een klein balkon op een aangelegde binnenplaats.
Garage beschikbaar als optie.
Mogelijkheid tot verhuur als bedrijf of gemeubileerd.
Dicht bij alle voorzieningen, vooral het Terkamerenbos en de Abdij. Zeldzaam object, vraag om een bezichtiging.
Peb D
Voorziening van lasten van 300euro/maand inclusief onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes, de lift en een voorziening voor warm water/verwarming.
Onmiddellijk beschikbaar!
Financieel
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. | Grondopp. |
|---|---|---|---|---|
| 29-11-2025 | € 3.500 | - | € 16,99 /m² | € 16,99 /m² |
| 04-04-2026 | € 3.200 | -9 % | € 15,53 /m² | € 15,53 /m² |