Duplex te koop in Leuven voor € 450.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: KEK7T)
Zéér leuk, goed gelegen duplex 2-slaapkamer appartement in een autoluwe straat in het centrum van Leuven.
Het appartement bestaat gelijkvloers uit een inkomhal met apart toilet, een ruime woonkamer met een terras, een volledig geïnstalleerde keuken (voorzien van vaatwas, koelkast met aparte vriezer, spoelbak, oven en kookplaat met dampkap) en een berging met aansluiting voor een wasmachine.
Op de bovenverdieping bevindt zich een badkamer (voorzien van douche, ligbad, toilet en 2 aparte lavabo's) en twee slaapkamers waarvan één slaapkamer met een ensuite dressing.
Verder is er een ondergrondse afgesloten garagebox op -2.
De afgelopen jaren werd het appartement verhuurd. Het appartement is onmiddellijk beschikbaar.
Bent u werkzaam op gasthuisberg of op zoek naar een goed gelegen appartement om zelf te bewonen of als investering, boek uw bezoek en ontdek de mogelijkheden.
Zeker uw bezoek waard!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar