Appartement te koop in Liège voor € 159.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: JQJU9)
Op de Quai de L'Ourthe nummer 24, aan het water en op enkele minuten van de Mediacité, vindt u op de 3de verdieping dit ruim 2-slaapkamer appartement terug.
Bij het betreden van het appartementsgebouw merkt u onmiddellijk dat de mooie authentieke elementen behouden zijn gebleven. Hierdoor beschikt het appartement over een leuke uitstraling en veel karakter.
Via de vaste trap kunt u naar de derde verdieping en komt u binnen in de grote, centraal gelegen, inkomhal.
Er bevindt zich een leuke eigentijdse keuken die beschikt over een dubbele spoelbak, een vaatwasmachine en een gasfornuis met dampkap.
Verder bevindt er zich nog een ruime living, een berging, apart toilet, badkamer die voorzien is van een enkele lavabo en ligbad en 2 ruime slaapkamers.
Door de grote raampartijen beschikt het appartement over veel natuurlijk lichtinval en heeft u vanuit de living en keuken een prachtig zicht op de Maas.
In de kelderverdieping bevinden zich nog 2 aparte kelders die perfect kunnen dienen als extra bergruimte.
Troeven:
- Goede ligging (aan de Maas en kort aan de Mediacité)
- Ruim appartement
- 2 kelders/bergingen
- Ideaal als investering
- Lift aanwezig
Meer informatie? Contacteer ons dan snel via het nummer Toon nummer of per mail via Toon e-mailadres!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten

Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 55 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 165 /jaar