Villa te koop in Poppel voor € 1.150.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: KUM0J)
- Prijs € 1.150.000
- Adres Steenweg Weelde 77, 2382 Poppel
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 710 m²
- Grondopp. 12.538 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 3
- Garages 2
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1998
- EPC 234 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 3.118
- Vrij op overeen te komen
- Virtueel bezoek Klik hier
Statig landhuis op een prachtig perceel van 12.538 m², landelijk gelegen op de verbindingsweg tussen Poppel en Weelde. De woning bestaat op het gelijkvloers uit een centrale inkomhal met gastentoilet, een bureau, L-vormige leefruimte, een polyvalente ruimte, een zithoek, alsook een leefkeuken met bijkeuken, een koele berging en een inpandige garage. Op de eerste verdieping drie slaapkamers met ensuite badkamers en een wasplaats. Een zolder met vaste trap. Een grote aangelegde tuin met terras en vijver.
Gelijkvloers:
We betreden de woning via een centrale inkomhal met gastentoilet en vestiaire die doorgang biedt naar de bureauruimte en de leefruimte. De L-vormige leefruimte is zeer ruim en bestaat uit twee zithoeken en een eethoek. De ruimte is afgewerkt met een knappe parketvloer en geniet dankzij de vele glaspartijen van een mooie lichtinval. Aanpalend de leefruimte bevindt zich een polyvalente ruimte die momenteel is ingericht met een biljarttafel en bar. Deze ruimte beschikt tevens over een aparte berging met toilet.
Verder vinden we op het gelijkvloers een apart salon met uitzicht op de tuin, een volledig geïnstalleerde keuken met ontbijthoek, bijkeuken en koele berging, alsook een dubbele inpandige garage. De keuken is volledig afgewerkt met graniet en is geïnstalleerd met: een vaatwasser op hoogte, kookplaat, dampkap, oven, koelkast, friteuse, grill en vier gootstenen.
Eerste verdieping:
Hier treffen we drie slaapkamers (variërend in oppervlakte), elk met een ensuite badkamer en een wasplaats. De masterbedroom geniet van twee dressings en een ensuite badkamer (afgewerkt met marmer) die beschikt over een bubbelbad, een douche en een toilet. De overige badkamers zijn volledig betegeld en voorzien van een douche in bad, een toilet en een meubel met twee wastafels. De kamers zijn verbonden door een ruime en lichtrijke nachthal.
Zolder:
Via een vaste trap in de nachthal bereiken we de zolder die enorm veel bijkomende bergruimte biedt.
Hier treffen we alsook de CV ketel met boiler.
Tuin:
Buiten geniet de woning van een prachtig aangelegde tuin, voorzien van een groot en zonnig terras, wandelpaden en een vijver met brug.
Het perceel is volledig omheind en aan de voorzijde afgesloten met een elektrische poort.
Extra:
- Aangelegde tuin
- Elektrische rolluiken
- Kruipkelder
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 113 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 781 /jaar