Woning te koop in Septon voor € 1.650.000 met 8 slaapkamers
(Zimmo-code: LP123)
MCA Immobilier presenteert u deze uitzonderlijke eigendom, ideaal gelegen aan het uiteinde van het Domaine de Bellevue, op enkele minuten van het centrum van Durbuy, met een bijzonder rustige ligging en vrij uitzicht over de vallei. Deze uitzonderlijke eigendom combineert lokale natuursteen, verweerd natuurlijk houten gevelbekleding en hoogwaardige binnenafwerking. De twee leien daken herbergen 50 fotovoltaïsche panelen die zorgen voor een opmerkelijke energieautonomie EPC klasse A.
Op meer dan 45 m² bewoonbare oppervlakte verdeeld over 3 niveaus : woonkamer van 50 m² met massief eiken parket, ingebouwde haard en geïntegreerde bar ; volledig uitgeruste keuken van 38 m² met toegang tot twee terrassen van 63 m² met gemotoriseerde screens met automatische sluiting ; 8 slaapkamers op de verdieping met badkamers en doucheruimtes ; loungesalon in de kelder van 41 m² met uitzonderlijke designafwerking, binnenste sauna, wijnkelder en wasruimte. De grote garage van 48 m² leent zich uitstekend voor een ombouw tot speelkamer of ontspanningsruimte.
Verzorgde en aangelegde buitenruimtes : zwembad met tegelvloer, overdekt paviljoen, pétanquebaan, speelplaats, privétuin met bomen en omheining, dit alles in een ongelooflijk kader. Alarm en bewakingscamera's aanwezig.
Toristisch verhuurvergunning verkregen; nog niet in de verhuurd, maar met onmiddellijke verhuurmogelijkheid in een van de meest gegeerde regio's van Wallonië.
Een niet te missen opportuniteit.
Toon e-mailadres | Toon nummer | www.immomca.be
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 113 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 781 /jaar
4434PEB_2026.pdf