15 energiezuinige zorgflats met 1 of 2 slaapkamers en terras in Sint-Lambrechts-Herk vanaf € 185.000
(Zimmo-code: 10049F0)
Graaf de Brigodestraat 28, 3500 Sint-Lambrechts-Herk
Zimmo-code: 10049F0
- Prijs € 185.000
- Adres Graaf de Brigodestraat 28, 3500 Sint-Lambrechts-Herk
- Type Project
- Woonopp. vanaf 62 m²
- Grondopp. op aanvraag »
- Slaapkamers vanaf 1
- Bouwjaar 2023
- EPC Bekijk info
In Sint-Lambrechts-Herk, in de achtertuin van de Elckerlyc, bouwt men momenteel een thuis voor de actieve senior die comfortabel en zorgeloos wilt wonen. Residentie Olivia is gelegen te midden van een rustige dorpskern, op wandelafstand van verschillende winkels, bushaltes, een apotheek, bankkantoor en recreatiemogelijkheden en scholen. In deze deelgemeente van Hasselt, ben je indien gewenst op een kleine 10 minuutjes in het stadscentrum en ligt de oprit van de autosnelweg op een boogscheut verwijderd. Het groen dat de omgeving kenmerkt, vinden we eveneens terug in de gemeenschappelijke buitenruimte op het betreffende perceel. Een ommetje maken in de gemeenschappelijke tuin, of liever een wandeling richting het centrum? Je bent op deze locatie snel op de gewenste plek.
Residentie Olivia is architecturaal gezien een mooie mix van strakke zwarte elementen, roodbruine gevelstenen en groene daken. De betreffende woningen hebben oppervlaktes tussen 63m2 en 80m2 en hebben allemaal een terras van minstens 10m2 groot. Als koper kan je samen met onze klantenbegeleider zelf de vloeren, de keuken en badkamer kiezen zodat je woning volledig bij jou past wanneer ze instapklaar en schilderklaar wordt opgeleverd. Dankzij de grote glaspartijen geniet je van een prachtige natuurlijke lichtinval en een bevrijdend gevoel van ruimte. De ramen geven je appartement daarnaast ook een moderne uitstraling en je kan genieten van een uitgestrekt zicht op Sint-Lambrechts-Herk. Een ondergrondse autostaanplaats en/of kelderberging zijn beschikbaar onder het gebouw, maar niet verplicht bij aan te kopen.
Indien u er aan denkt om zelf te bewonen of om te verhuren, kan u beslist iets in dit gevarieerde aanbod terugvinden. Bij de aankoop geniet u dankzij de inrichting en dito erkenning als zorgflat (diensten worden geleverd door het gerenomeerde Begralim uit Hasselt) van een verlaagd gunsttarief van 12% btw en bent u jaarlijks vrijgesteld van onroerende voorheffing. Twee voordelen die u enkel bij dit type appartement geniet omdat het erkende assistentiewoningen zijn.
Meer uitleg over onze zorgflats vindt u hieronder terug. Je woont hier in alle vrijheid zoals je ook thuis zou doen!
Graag meer info? Bel naar Toon nummer of stuur gerust een mailtje Toon e-mailadres
Indeling
Verdieping
Type | Nr | Prijs (Excl. kosten) | Slpk | Woonopp. | Grondopp. | Terras | Tuin | Z-code | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Huis | € 185.000 * | 1 | 65 m² | 10 m² | - | K8SFV | |||
Huis | € 185.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SFX | |||
Huis | € 185.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SFW | |||
Huis | € 189.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SFZ | |||
Huis | € 190.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG0 | |||
Huis | € 190.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG4 | |||
Huis | € 190.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG1 | |||
Huis | € 190.000 * | 1 | 64 m² | 10 m² | - | K8SG2 | |||
Huis | € 195.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG3 | |||
Huis | € 195.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG5 | |||
Huis | € 195.000 * | 1 | 62 m² | 10 m² | - | K8SG6 |
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.