- Zoek een immokantoor
- Antwerpen (2000)
- For Rent - Makelaarskantoor De Meester
For Rent - Makelaarskantoor De Meester
For Rent - Makelaarskantoor De Meester intro
For Rent - Makelaarskantoor De Meester is actief als lokaal immokantoor in Antwerpen (2000). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Antwerpen en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft For Rent - Makelaarskantoor De Meester een goed zicht op wat er leeft in Antwerpen en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.
Contacteer
For Rent - Makelaarskantoor De Meester
Jordaenskaai 21
2000 Antwerpen
For Rent - Makelaarskantoor De Meester reviews
Bekijk de meest recente reviews van For Rent - Makelaarskantoor De Meester
J’ai déjà eu l’occasion de collaborer à plusieurs reprises avec Makelaarskantoor De Smet et, jusqu’à présent, tout s’est toujours très bien passé. Pour la vente de mon bien, je suis une nouvelle fois très satisfait de leur travail et de la qualité de leur accompagnement. La présentation du bien était soignée et correspondait à mes attentes. La communication a également été fluide et efficace tout au long du processus. J’apprécie particulièrement leur flexibilité, leur disponibilité et leur approche proactive, qui rendent la collaboration agréable et rassurante. Au fil de mes différentes expériences avec Makelaarskantoor De Smet, ils ont toujours su répondre à mes attentes. Je recommande volontiers leurs services et n’hésiterais pas à faire de nouveau appel à eux à l’avenir.
Voor de verhuur van mijn pand heb ik samengewerkt met Makelaarskantoor De Smet. Mijn woning stond eerst te koop, maar omdat de verkoop wat langer duurde dan verwacht, hebben we uiteindelijk beslist om over te schakelen naar verhuur. Dat bleek een goede keuze, want binnen een week was mijn pand verhuurd. Diego heeft mij tijdens dit proces begeleid en ik was tevreden over zijn aanpak. De communicatie verliep goed en hij was steeds behulpzaam wanneer ik vragen had. Daarnaast nam hij ook zelf initiatief en was hij goed bereikbaar wanneer dat nodig was. Uiteindelijk is alles vlot verlopen en ben ik tevreden over het resultaat. Ik heb een goede ervaring gehad met Makelaarskantoor De Smet en kijk positief terug op de samenwerking.
Inmiddels heb ik meerdere keren met Diego samengewerkt en dit gaat altijd soepel. De communicatie verloopt vlot en hij is altijd beschikbaar wanneer ik hem nodig heb. Hij heeft goede huurders gevonden. Een echte aanrader!
Ik ben zeer tevreden over mijn keuze om met Matthias samen te werken. De communicatie verliep steeds correct, duidelijk en professioneel. De woning werd relatief snel verkocht en ook over de behaalde verkoopprijs ben ik zeer tevreden. Ik kan Makelaarskantoor De Smet dan ook zeker aanbevelen!
Nieuwste aanbod
Meer info over For Rent - Makelaarskantoor De Meester
For Rent - Makelaarskantoor De Meester
Jordaenskaai 21, 2000 Antwerpen Bekijk de groepspagina van De Meester MakelaarskantoorBIV nummer(s): 510454
