Rue Léon Debelle 60<br>7170 Bois-d'Haine
Logo FB IMMOBILIER - Zimmo

FB IMMOBILIER

FB IMMOBILIER intro

FB IMMOBILIER is actief als lokaal immokantoor in Bois-d'Haine (7170). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Bois-d'Haine en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft FB IMMOBILIER een goed zicht op wat er leeft in Bois-d'Haine en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.

FB IMMOBILIER

Contacteer
FB IMMOBILIER

Logo FB IMMOBILIER - Zimmo

Rue Léon Debelle 60

7170 Bois-d'Haine

FB IMMOBILIER reviews

Bekijk de meest recente reviews van FB IMMOBILIER

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling
10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Franky heeft me meer geholpen dan eigenlijk nodig was, aangezien de verkoop van mijn woning gecompliceerd was (een ongebruikelijke situatie). Het makelaarskantoor is uiterst professioneel en de medewerkers zijn uitstekend.

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling
10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Nieuwste aanbod

Meer info over FB IMMOBILIER

FB IMMOBILIER

Rue Léon Debelle 60, 7170 Bois-d'Haine
Ontdek de website van FB IMMOBILIER