Poelstraat 235<br>9820 Bottelare
Logo Immo Verbrugghe - Zimmo

Immo Verbrugghe

Immo Verbrugghe intro

Immo Verbrugghe is actief als lokaal immokantoor in Bottelare (9820). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Bottelare en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Immo Verbrugghe een goed zicht op wat er leeft in Bottelare en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.

Immo Verbrugghe

Contacteer
Immo Verbrugghe

Logo Immo Verbrugghe - Zimmo

Poelstraat 235

9820 Bottelare

Immo Verbrugghe reviews

Bekijk de meest recente reviews van Immo Verbrugghe

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Een zeer vlot en goed contact, heel bereikbaar. Een goede service. Aanrader!

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

10/10 van begin tot einde is alles zeer vlot verlopen. We raden immoverbrugghe aan.

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Van start tot einde goede bijstand

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Nieuwste aanbod

Meer info over Immo Verbrugghe

Immo Verbrugghe

Poelstraat 235, 9820 Bottelare
Ontdek de website van Immo Verbrugghe