- Zoek een immokantoor
- Denderhoutem (9450)
- TOPO-IMMO Denderhoutem
TOPO-IMMO Denderhoutem
TOPO-IMMO Denderhoutem intro
TOPO-IMMO Denderhoutem is actief als lokaal immokantoor in Denderhoutem (9450). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Denderhoutem en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft TOPO-IMMO Denderhoutem een goed zicht op wat er leeft in Denderhoutem en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.
Contacteer
TOPO-IMMO Denderhoutem
Nieuwstraat 9
9450 Denderhoutem
TOPO-IMMO Denderhoutem reviews
Bekijk de meest recente reviews van TOPO-IMMO Denderhoutem
Algemeen ben ik heel tevreden over de samenwerking met Topo-Immo. De communicatie met de immo-makelaar verliep over het algemeen goed. Echter tijdens de onderhandelingen over de prijs, voorwaarden en condities waren er wel enkele momenten die wat vreemd aanvoelden maar dat keiharde onderhandelingen soms wat moeizamer verlopen, begrijp ik natuurlijk wel. De woning is uiteindelijk boven de vraagprijs verkocht. Ik heb zelf aangestuurd op een hogere vraagprijs, terwijl de immo-makelaar aanvankelijk een lager bedrag voorstelde. Achteraf kreeg ik de opmerking dat de koper te veel betaald zou hebben. Dat vond ik niet terecht en misplaatst, want de uiteindelijke prijs wordt bepaald door wat de koper bereid is te betalen en de verkoper bereid is te aanvaarden. Dat was voor mij het enige echte minpunt. Voor de rest werd alles wel professioneel aangepakt en is alles correct verlopen volgens de gemaakte afspraken. De foto's en de presentatie van de woning waren heel goed en ook over de verkoopprijs ben ik tevreden. De woning is naar mijn gevoel bovendien snel verkocht geraakt. Mijn ervaring met Topo-Immo is dus zeker positief. Ik heb het kantoor zelfs al aanbevolen bij kennissen.
De communicatie met Thibo verliep heel goed. Ook de waardebepaling van de woning was goed en was samen met een notaris. Ik ben tevreden over de uiteindelijke verkoopprijs. De presentatie van de woning was ook goed, met mooie foto’s en goede reclame. De woning werd bovendien snel verkocht.
Robin De Smet heeft mij heel goed geholpen met de verkoop van mijn woning. De verkoop op zich is snel verlopen en er werden snel nieuwe kopers gevonden. De communicatie met Robin verliep heel goed en ik kon snel bij hem terecht met mijn vragen. Achteraf, na het tekenen van de compromis, zijn er een paar probleempjes opgedoken. Hierbij had ik graag wat meer bijstand gehad. Ik had het gevoel dat ik het zelf maar moest oplossen en had toch graag wat meer advies hierover gekregen. Dat vond ik wel jammer. Maar over het algemeen ben ik dus heel tevreden.
Dikke merci Topo-Immo! Ik dacht altijd dat vastgoed kopen of verkopen ambetant was, zoveel papierwerk zeker, maar bij hen was het precies een tas koffie drinken met een goeie vriend. Vlot, plezant!
Nieuwste aanbod
Meer info over TOPO-IMMO Denderhoutem
TOPO-IMMO Denderhoutem
Nieuwstraat 9, 9450 Denderhoutem Bekijk de groepspagina van Topo-Immo hoofdzetelBIV nummer(s): 12 1517
