Covas BVBA

Covas BVBA intro

Covas BVBA is actief als lokaal immokantoor in LEUVEN (3000). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit LEUVEN en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Covas BVBA een goed zicht op wat er leeft in LEUVEN en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.

Bondgenotenlaan 33<br>3000 LEUVEN
Logo Covas BVBA - Zimmo
Covas BVBA

Contacteer
Covas BVBA

Logo Covas BVBA - Zimmo

Bondgenotenlaan 33

3000 LEUVEN

Covas BVBA reviews

Bekijk de meest recente reviews van Covas BVBA

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Een erg leuke ervaring!

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Geweldig!

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Zeer tevreden

10 / 10
Niet geverifieerd
Google beoordeling

Uiterst tevreden over de begeleiding van Covas bij de verkoop van onze woning. Vlot contact, eerlijk advies. Kennis van zaken, tijdens de huisbezoeken houden ze de vinger aan de pols met als resultaat verkoop van de woning in no time aan de correcte prijs. Met onder andere hun social media bereiken ze breed het doelpubliek. Zou opnieuw met hen in zee gaan…

Nieuwste aanbod

Meer info over Covas BVBA

Covas BVBA

Bondgenotenlaan 33, 3000 LEUVEN
Ontdek de website van Covas BVBA