Immo Vos
Immo Vos intro
Immo Vos is actief als lokaal immokantoor in Mechelen (2800). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Mechelen en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Immo Vos een goed zicht op wat er leeft in Mechelen en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.
Contacteer
Immo Vos
fr de merodestraat 3 bus 1
2800 Mechelen
Immo Vos reviews
Bekijk de meest recente reviews van Immo Vos
Ik kom stipt op tijd voor een afspraak met Karin om 18:00 en dan zie ik dat ze gewoon weg rijdt voor mijn neus. Er na pas rijdt ze terug om tegen mij te zeggen dat ze dacht dat iedereen al was langs gekomen en de sleutel niet heeft om toch verder te gaan met het bezoek. Ze stelt dan een dag voor waar ik niet beschikbaar ben en doet geen moeite meer om toch nog een ander moment te vinden nochtans is het haar fout. Dit toont gewoon dikke onprofessionaliteit aan.
Bijzonder onvriendelijke makelaar Jeroen die neerbuigende opmerkingen maakt en je uitlacht wanneer je documenten vraagt (die itt tot wat hij beweert helemaal niet online staan). Vreemd en zonde van de moeite die ik had gedaan om er op een moeilijk moment te geraken. Ik koop wel ergens anders.
Jeroen van Immo Vos Haacht leren kennen voordat er eigenlijk sprake was dat we ons appartement gingen verkopen. Toen we toch verkochten namen we contact op met hem. We wisten op voorhand dat het niet gemakkelijk ging zijn. Het appartmeent was vrij jong en zat in de hogere prijsklasse. Toch werd alles keurig afgehandeld, zonder teveel tierlantijntjes en beloftes. Het werd verkocht binnen de gestelde termijn. Reuze bedankt Jeroen en medewerkster van het kantoor!
Ik heb beroep gedaan op Immo Vos voor het verkopen van mijn appartement. Aangezien ik zelf in het buitenland woon, was het voor mij een geruststelling dat zij alles van A tot Z hebben kunnen regelen. Vanaf het eerste contact werd ik professioneel en vriendelijk geholpen en binnen de kortste tijd was er een koper gevonden aan de gevraagde prijs. Ken heeft mij uitstekend begeleid tijdens het hele proces. Hij was altijd bereikbaar, dacht actief mee en gaf eerlijk en deskundig advies. Dankzij zijn inzet en toewijding verliep alles vlot en zonder zorgen. Ik kan Immo Vos Vastgoed dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en professionele vastgoedpartner!
Nieuwste aanbod
Meer info over Immo Vos
Immo Vos
fr de merodestraat 3 bus 1, 2800 Mechelen Bekijk de groepspagina van Immovos0865.832.589
