Steenweg op Mol 43<br>2360 Oud-Turnhout
Logo Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout - Zimmo

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout intro

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout is actief als lokaal immokantoor in Oud-Turnhout (2360). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Oud-Turnhout en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout een goed zicht op wat er leeft in Oud-Turnhout en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

Contacteer
Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

Logo Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout - Zimmo

Steenweg op Mol 43

2360 Oud-Turnhout

9,1/ 1043 reviews

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout reviews

Bekijk de meest recente reviews van Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

9,0 / 10
Geverifieerd
Huis verkocht in Turnhout

Ik ben zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van mijn woning. De communicatie verliep vlot en duidelijk en ik werd steeds goed op de hoogte gehouden van de stand van zaken. Alles werd transparant besproken en de afspraken werden correct nagekomen. Ook de presentatie van de woning en de opvolging van de geïnteresseerde kopers verliepen professioneel. Dankzij de goede begeleiding is de verkoop vlot en zonder zorgen verlopen.

9,0 / 10
Geverifieerd
Huis verkocht in Turnhout

Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met Di Legno. Vanaf het begin verliep de communicatie vlot en duidelijk. We werden tijdens het hele proces goed opgevolgd en bleven steeds goed op de hoogte. Alles is eigenlijk heel vlot verlopen en ik ben dan ook tevreden over de begeleiding en de samenwerking met Di Legno.

9,0 / 10
Geverifieerd
Huis verkocht in Oud-Turnhout

De samenwerking met de makelaar is goed verlopen. Zowel de presentatie van de woning alsook de communicatie waren goed en verliepen zonder problemen.

10 / 10
Geverifieerd
Huis verkocht in Turnhout

Samen met Iris van Di Legno Vastgoed werd mijn woning snel verkocht. De uiteindelijke verkoopprijs lag ook hoger dan ik oorspronkelijk gedacht had. Iris zorgde voor een heel vlotte communicatie. Ik kon haar eenvoudig bereiken en ze hield me goed op de hoogte.

Nieuwste aanbod

Meer info over Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout

Steenweg op Mol 43, 2360 Oud-Turnhout
Bekijk de groepspagina van Di legno vastgoed
Ontdek de website van Di Legno Vastgoed - Oud-Turnhout