- Zoek een immokantoor
- Tremelo (3120)
- Immo Marina
Immo Marina
Immo Marina intro
Immo Marina is actief als lokaal immokantoor in Tremelo (3120). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Tremelo en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Immo Marina een goed zicht op wat er leeft in Tremelo en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.

Contacteer
Immo Marina
Veldonkstraat 5
3120 Tremelo
Immo Marina reviews
Bekijk de meest recente reviews van Immo Marina
Uitstekende ervaring met het makelaarskantoor. Het hele proces verliep soepel, transparant en volledig professioneel. Deskundig advies over onroerend goed.
12 op 10! Sven & Immo Marina zijn toppers! Helaas kan je er geen aandelen van kopen.
Nieuwste aanbod
Meer info over Immo Marina
Immo Marina
Veldonkstraat 5, 3120 Tremelo Bekijk de groepspagina van Immo Marina Tremelo0862.384.042