- Zoek een immokantoor
- Ukkel (1180)
- Fullhouse
Fullhouse
Fullhouse intro
Fullhouse is actief als lokaal immokantoor in Ukkel (1180). Het kantoor is het aanspreekpunt voor mensen uit Ukkel en de directe omgeving die op zoek zijn naar begeleiding bij kopen, verkopen of huren. Het team is dagelijks actief op de lokale vastgoedmarkt en volgt dossiers van dichtbij op. Door die aanwezigheid heeft Fullhouse een goed zicht op wat er leeft in Ukkel en de omliggende buurten. Klanten delen hun ervaringen met dit specifieke kantoor via beoordelingen, die een beeld geven van hoe de samenwerking met het lokale team wordt ervaren.
Contacteer
Fullhouse
Place de Saint-Job 14
1180 Ukkel
Fullhouse reviews
Bekijk de meest recente reviews van Fullhouse
Hartelijk bedankt voor de succesvolle verkoop van het huis van mijn vader in Uccle. Veel succes!
Hartelijk dank aan het hele team (Olivier, Murat en Nicolas) voor het uitstekende werk dat jullie makelaarskantoor heeft verricht bij de verkoop van een aantal van onze panden. Jullie hebben snel goede en vriendelijke kopers gevonden en zeer eerlijke prijzen behaald. Ook hebben jullie alle benodigde papierwerk en procedures perfect afgehandeld. Goed gedaan! En bovendien was de samenwerking uitstekend! De komende maanden zullen we waarschijnlijk, althans in dit stadium, nog een aantal panden te koop aanbieden. In dat geval zullen we zeker weer van jullie diensten gebruikmaken. Intussen willen we jullie ook bedanken voor de uitstekende afhandeling van een ander pand van ons. We wensen FullHouse veel succes en, zoals altijd, zullen we jullie zonder aarzeling aanbevelen aan iedereen die geïnteresseerd is.
Hallo, ik beveel dit makelaarskantoor van harte aan. Dhr. Dur was zeer efficiënt en gaf me uitstekend advies. Fijne dag verder.
Een zeer slechte ervaring. Tijdens een gesprek over de aankoop van een woning was ik zeer verrast door de toon: neerbuigend, aandringend en ronduit minachtend. Ik kreeg heel duidelijk de indruk dat een koper die opschortende voorwaarden en financieringsvoorwaarden stelt, niet serieus, onvoldoende geïnformeerd of niet zelfverzekerd genoeg is. Ik vind deze houding niet alleen minachtend, maar vooral gevaarlijk. Bij de aankoop van een woning zijn opschortende voorwaarden geen bevlieging. Het is een normale waarborg, zeker wanneer er financiering geregeld moet worden, een taxatie door de bank moet worden uitgevoerd, bestemmingsplannen moeten worden gecontroleerd en belangrijke juridische aspecten moeten worden bevestigd. Nog een punt dat me enorm stoorde: ik werd nadrukkelijk doorverwezen naar een bank die als oplossing werd gepresenteerd, terwijl mijn huidige bank werd zwartgemaakt. De genoemde instelling is echter publiekelijk in verband gebracht met een zeer gevoelige rechtszaak betreffende hypotheekleningen. Dit betekent niet dat elk makelaarskantoor of elke adviseur de schuldige is, maar in een context waarin het gaat om een aankoop van enkele honderdduizenden euro's, heeft dit soort aanhoudende aanbevelingen mij absoluut niet gerustgesteld. Ik vond de aanpak erg verkoopgericht, met druk om snel te handelen, in plaats van de koper zorgvuldig en professioneel te ondersteunen. Het gaat hier niet om een kleine, alledaagse aankoop, maar om een vastgoedtransactie met aanzienlijke financiële en juridische gevolgen. In deze context verwacht ik nauwkeurigheid, transparantie en professionaliteit, geen standaardpraatjes of verkooppraatjes. Ik raad ze niet aan.
Nieuwste aanbod
Meer info over Fullhouse
Fullhouse
Place de Saint-Job 14, 1180 Ukkelhttp://www.flho.be/
