Woning te koop in Vorst voor € 495.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: L8JRH)
Woning met 3 slaapkamers en prachtige tuin te koop in Klein-Vorst (Laakdal)
Op Verboekt, nabij het centrum van Klein-Vorst (Laakdal), vinden we deze gezinswoning terug op een noordwest gelegen perceel van 23a 10ca. De woning is gelegen in een rustige en groene omgeving, op fietsafstand van het centrum van Klein-Vorst en Tessenderlo met al hun winkels, supermarkten, scholen, horeca en het openbaar vervoer. Op slechts 600 meter van de woning bevindt zich een warme bakker en supermarkt Carrefour. Verder in de straat ligt het mooie Kasteel Meerlaer. De op- en afrit van de E313 bevindt zich op slechts enkele minuutjes rijden.
We betreden de woning in de inkomhal (4,3 m²), waarlangs we de ruime en lichtrijke woonkamer (43,61 m²) bereiken. De woonkamer is gezellig ingericht met houten balken aan het plafond en een openhaard. Dankzij de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde van de woonkamer, komt er veel natuurlijke lichtinval binnen. De woon- en eetkamer vormen één open geheel. Vanuit de woonkamer bereiken we de gezellige keuken (15,05 m²) met kookeiland. De keuken is voorzien van een kookvuur met dampkap, een oven, een dubbele wasbak, een vaatwasser en een koelkast.
Via de keuken komen we binnen in de lichtrijke veranda. Deze veranda werd gebouwd in 2003 en is een extra troef van de woning.
Via de nachthal bereiken we 3 gelijkvloerse slaapkamers (14,4 m²,14,58 m²,15,4 m²) en een badkamer. De eerste slaapkamer is zowel bereikbaar via de nachthal als via de inkomhal. De badkamer (6,65 m²) is voorzien van een ruime lavabo, een douche en een ligbad. Verder is er ook een apart toilet (1,17 m²).
Via de vaste trap bereiken we de eerste verdieping. Hier bevinden zich nog drie ruime (slaap)kamers. Er is nog een ruime zolder die afgewerkt kan worden en zo extra mogelijkheden biedt.
De volledige woning is onderkelderd (43,5 m²). Hier bevindt zich tevens ook de inpandige garage met automatische poort. De kelder is ruim (en droog), ideaal voor extra opslagruimte of als extra werkruimte.
De woning heeft een prachtige tuin met groen uitzicht, waar het heerlijk vertoeven is.
De verwarming gebeurt via centrale verwarming op elektriciteit en er is airconditioning aanwezig (lucht/lucht warmtepomp). Het dak en de muren zijn geïsoleerd en de ramen zijn voorzien van dubbele beglazing en HR-beglazing (hout). Er zijn 30 zonnepanelen aanwezig, 6.600 Wp, en een zonneboiler. Er zijn nog groenestroomcertificaten aanwezig. De berekende energiescore bedraagt 398 kWh/m²jaar.
Spreekt deze leuke woning jullie aan? Contacteer ons dan via Toon e-mailadres voor meer info of een bezoek ter plaatse. Wij helpen jullie graag verder!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten

Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar