Woning te koop in Zandvliet voor € 349.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: L514Y)

476
Keer bekeken
2 keer
Favoriet pand
100%
Transparantie
Populariteit
122 dagen
Op Zimmo
81 dagen geleden
Laatste wijziging

Kalmthoutsebaan 8 / A, 2040 Zandvliet

Zimmo-code: L514Y

Prijs € 349.000
  • Prijs € 349.000
  • Adres Kalmthoutsebaan 8 / A, 2040 Zandvliet
  • Type Woning (Huis)
  • Woonopp. 192 m²
  • Grondopp. 265 m²
  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Tuin Z
  • Bebouwing halfopen
  • Bouwjaar 1979
  • EPC 358 kWh/m²
  • Renovatieplicht Niet van toepassing
  • KI € 971
  • Vrij op bij akte na betaling
  • Virtueel bezoek Klik hier

Zimmo Markt Vergelijking

  • Prijswijzer resultaat Niet gekend
  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Zandvliet (Huis, 2 slpk) € 351.750
  • Volledig rapport

Deze instapklare, halfopen bebouwing werd bijzonder netjes en met veel zorg onderhouden. Ze is rustig gelegen in de Kalmthoutsebaan in Zandvliet. Openbaar vervoer, winkels en scholen bevinden zich allen in de directe omgeving. U komt de woning binnen via een aparte inkomhal die meteen toegang geeft tot de gezellige, lichte woonkamer met aangrenzende, open keuken, voorzien van alle comfort. De nachthal is uitgerust met ingemaakte kasten en vormt de verbinding tussen 2 volwaardige slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, handdoekdroger en dubbele wastafel met meubel en kolomkasten en een wasplaats/berging. Op het gelijkvloers zijn verder nog een 2e badkamer met douche, toilet en wastafel met meubel, een polyvalente ruimte met dubbele spoelbak en dampkap en een ruime veranda aanwezig. De trap leidt u naar de eerste verdieping, waar u bovenkomt op de ruime zolder, dewelke werd ingericht als hobbykamer met bar. De droge en grote kelder kan prima dienen als extra opbergruimte. Het dak van de woning werd uitgerust met 16 zonnepanelen. Het totale perceel heeft een oppervlakte van 265m². De ommuurde tuin met kunstgras is niet groot, maar is wel pal zuid-gericht en is  absoluut een aangenaam plekje. Uw wagen kan u makkelijk parkeren op de oprit onder de carport. Ook vóór deze carport is er voldoende plek om een extra wagen kwijt te kunnen.

Financieel

Prijs
€ 349.000 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Indeling

Verdieping 0

Badkamer 1
6 m²
In de tot boven betegelde badkamer beschikt u over een inloopdouche, hangtoilet, handdoekdroger en dubbele wastafel met meubel en kolomkasten.
Badkamer 2
6 m²
De 2e badkamer is toegankelijk vanuit de wasplaats. Ze werd tot boven toe betegeld en beschikt over een douche, hangtoilet en wastafel met meubel. Een klein raampje zorgt voor mogelijke verluchting van de ruimte.
Berging
15 m²
De praktische, ruime wasplaats op tegelvloer is voorzien van de aansluitingen voor wasmachine en droogkast en is verder een praktische berging.
Keuken 1
11 m²
De keuken staat in open verbinding met de leefruimte en werd uitgerust met een mooi, natuurstenen werkblad. Verder is ze voorzien van alle comfort: gasfornuis, dampkap, oven, koelkast en dubbele spoelbak. Een groot raam aan de straatzijde zorgt opnieuw voor een super aangename inval van daglicht.
Slaapkamer 1
13,50 m²
Beide slaapkamers zijn aangenaam ruime kamers voorzien van een laminaatvloer en groot raam waarlangs daglicht binnenvalt.
Slaapkamer 2
9,50 m²
Beide slaapkamers zijn aangenaam ruime kamers voorzien van een laminaatvloer en groot raam waarlangs daglicht binnenvalt.
Inkom
5 m²
U komt de woning binnen via een aparte inkomhal met tegelvloer. Deze geeft toegang tot de keuken, de leefruimte en de hal die naar het slaapgedeelte van de woning leidt. De voordeur met glaspartijen zorgt meteen voor een aangename inval van daglicht.
Leefruimte
28 m²
De gezellige woonkamer heeft een tegelvloer en kan genieten van veel lichtinval dankzij het grote raam aan de straatzijde. Een Daikin-warmtepomp is hier aanwezig.
Nachthal
6 m²
Vanuit de inkomhal loopt u verder door naar de nachthal. Deze verbindt het leef- met het slaapgedeelte en is voorzien van een tegelvloer en praktische ingemaakte kasten.
Achterkamer
18 m²
In de achterbouw beschikt de woning nog over een polyvalente ruimte/bijkeuken op tegelvloer, dewelke in open verbinding staat met de veranda. Een meubel met dubbele spoelbak en een dampkap zijn hier aanwezig.
Veranda
16 m²
De veranda op tegelvloer is een aangenaam plekje, vanwaar u uitkijkt over het nette, onderhoudsvriendelijke tuintje.

Verdieping 1

Zolder1
24 m²
Een vaste trap leidt naar de zolder met tapijtvloer op de 1e verdieping. Deze werd momenteel ingericht als hobby-ruimte met bar. Handige ingemaakte kasten zijn aanwezig en 2 Velux-dakvenster zorgen voor voldoende inval van daglicht.

Verdieping -1

Kelder
55,50 m²
Verder beschikt de woning nog over een grote, droge kelder, dewelke dienst doet als extra opbergruimte.

Bebouwing

Bebouwing
halfopen
Aantal badkamers
2
Aantal slaapkamers
2
Grondopp.
265 m²
Woonopp.
192 m²

Comfort

Verwarming info
HR condenserende CV-ketel van het merk Daalderop // Warmtepomp aanwezig in de leefruimte
Cv-ketel
Warmtepomp
Zonnepanelen
Aansluiting waterleiding
Aansluiting aardgas

Overige

Instapklaar
Tuin
Orientatie tuin
Z

Certificaten

EPC-waarde
358 kWh/m²
EPC-certificaat nr.
20250117-0003496089-RES-1
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Aanwezig, niet conform

Overstromingen

P-score
A
G-score
A
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen
-

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
Recente bestemming
Woongebied
Dagvaarding uitgebracht
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning
As built attest
-
Rechterlijke herstelmaatregel opgelegd
Bestuursdwang opgelegd
Last onder dwangsom opgelegd
Minnelijke schikking aangegaan

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Kostenraming voor dit pand circa € 53 /mnd Meer info

  • Brandverzekering circa € 24 /mnd
  • Familiale verzekering circa € 7 /mnd
  • Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Redelijk aanbod
onderwijs
Onderwijs
Slecht bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Redelijk bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Zeer slecht bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Zeer slecht bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info