Villa à vendre à Evergem pour € 2.595.000 avec 6 chambres
(Code Zimmo: LOFYS)
- Prix € 2.595.000
- Adresse Achterstege 11, 9940 Evergem
- Type Villa (Maison)
- Surf. habitable 592 m²
- Sup. du terrain 33.963 m²
- Chambres 6
- Salles de bain 2
- Jardin E
- Construction sur demande »
- Construit en 1957
- PEB 452 kWh/m²
- Obligation de rénovation Applicable
Exclusief landhuis (BJ 1957) met voormalig koetshuis, gelegen op een prachtig domein van circa 24.000 m² met volwassen bomen en een uiterst discreet karakter in Evergem.
Via een lange, private oprijlaan, omgeven door volwassen bomen en weelderig groen, ontvouwt het domein zich geleidelijk en wordt u meteen ondergedompeld in een oase van rust. Het charmante landhuis beschikt over een indrukwekkende woonoppervlakte van circa 590 m² en weet royale volumes moeiteloos te combineren met een warm en geborgen karakter.
Met zes volwaardige slaapkamers, twee badkamers, een inloopdressing en een bureauruimte op het gelijkvloers biedt deze unieke eigendom alle comfort en ruimte voor een groot gezin, thuiswerk of het ontvangen van gasten.
Dankzij het gebruik van kalkverf, de houten lambrisering in de dubbele leefruimte, enkele sfeervolle houtkachels en het AGA-fornuis ademt dit perfect onderhouden landhuis een onweerstaanbare charme en een gezelligheid.
De droge en bijzonder ruime kelderverdieping biedt tal van mogelijkheden, waaronder opslagruimte, een wijnkelder, fietsenberging en een wasplaats.
De prachtig aangelegde parktuin vormt een waar privédomein, met een ruime vijver, een eigen tennisveld en een rijke variatie aan volwassen bomen en weelderige beplanting.
Het voormalige koetshuis (EPC D) biedt tal van mogelijkheden en is op heden ingericht als een afzonderlijke woonentiteit.
Financier
* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.
Disposition
Étage 0
Construction
Confort
Autres
Certificats
Inondations
Aménagement du territoire
Remboursement mensuel à.p.d. /mois
-
/mois
sur 25 ans -
/mois
sur 20 ans -
/mois
sur 15 ans - Demandez une proposition d'hypothèque
L'estimation des frais de ce bien circa € 113 /mois Plus d'info
- Assurance incendie circa € 40 /mois
- Assurance familiale circa € 7 /mois
- Assurance solde restant dû circa € 781 /année
4_EPC_Achterstege 11.pdf