Appartement à vendre à Gent pour € 299.000 avec 1 chambre
(Code Zimmo: LPA3Q)

3
Nombre de vues
0 fois
Propriété Favorite
95%
Transparence
Popularité
14 heures
Sur Zimmo
14 heures passées
Dernière modification

Einde Were 13 / 410, 9000 Gent

Code Zimmo: LPA3Q

Prix € 299.000
  • Prix € 299.000
  • Adresse Einde Were 13 / 410, 9000 Gent
  • Type Appartement
  • Surf. habitable 69 m²
  • Chambres 1
  • Salles de bain 1
  • Construit en 2017
  • PEB 68 kWh/m²
  • Obligation de rénovation N'est pas applicable

Comparaison du marché Zimmo

Deze serviceflat gelegen in de residentie Dunant Gardens heeft een fantastische ligging. Deze is verhuurd voor onbepaalde duur wat een gegarandeerd jaarlijks rendement geeft. Een TOP investering met het oog op de toekomst.
Betreft de opwaardering van de waarde van het appartement in de toekomst in combinatie met het maandelijks rendement zijn enkele parameters cruciaal :
1) Qua ligging is deze strategisch zeer goed gelegen. Het centrum van Gent ligt vlakbij. Er zijn tal van supermarkten, winkels, bars en restaurants in de buurt. Zowel de Watersportbaan als het recreatiedomein de Blaarmeersen zijn vlakbij. Het zorgt ervoor dat dit een zeer gegeerde ligging is. Ook de verbinding met het openbaar vervoer is ideaal.
2) Er werd duurzaam gebouwd (EPC A)
3) De vraag naar serviceflats / assistentie woningen zijn enorm. De grote vraag icm beperkt aanbod zorgt altijd voor een economisch interessante investering.
4) De plaatselijke extra service en assistentie zijn een absolute meerwaarde
5) De opbrengst gaat mee met de indexatie.
Het appartement zelf beschikt over een lichtrijke leefruimte met een open volledig geïnstalleerde keuken. De slaapkamer is zeer ruim wat het nodige comfort geeft. De badkamer heeft een ruime inloopdouche. Heel het gebouw is rolstoeltoegankelijk.
Het balkon / terras is 14m2 groot, zijn een absolute meerwaarde. Doordat het appartement zich op de 4de verdieping bevindt heb je een fantastisch uitzicht. Ideaal om even te genieten van de rust.
In de extra bergingsruimte is er een aansluiting voorzien voor de wasmachine en de droogkast.
De gemeenschappelijke tuin en de gemeenschappelijke ruimtes beneden voor de bewoners zorgen voor gezelligheid en ontspanning.
Het appartement heeft alles in huis om comfortabel in te vertoeven! Alleen maar extra voordelen en pluspunten!
Momenteel brengt de permanente verhuur maandelijks 1000 EUR op. Een stabiele zorgeloze maandelijkse opbrengst.
Deze opportuniteit is werkelijk een UNIEKE kans als investering. Een TOPPER voor de snelle beslisser.
Interesse? Contacteer dan snel Topvastgoed op het nummer 0475 700 700 om deze investering te bespreken. Ook een bezoek ter plaatse is mogelijk.

Financier

Prix
€ 299.000 *
Proposition d'hypothèque

* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.

Disposition

Terrasse
14 m²

Construction

Construction
2-façades
Nombre de salles de bain
1
Nombre de chambres
1
Nombre de WC
1
Superficie du terrain
69 m²
Surface habitable
69 m²
Condition
Excellent état

Confort

Type de cuisine
Cuisine américaine hyper équipée
Chauffage
Gaz naturel
Chaudière
Gaz
Chauffage central
Vitrage
Double
Parlophone
Raccordement eau
Raccordement gaz naturel
Meublé
Ascenceur
Concierge

Autres

Douches
1

Certificats

E spec
68 kWh/m²
N° certificat PEB
44021-G-2015_225024/EP16190/D001/D01/SD025
Classe énergétique
Rapport de contrôle électricité
Présent, concordant

Inondations

P-score
B
G-score
B
Zone effectivement sensible aux inondations
Zone éventuellement sensible aux inondations
Zone inondable délimitée
Zone de rive délimitée
Zone à risque d'inondations

Aménagement du territoire

Permis d'urbanisme obtenu
Destination récente
Zone d'habitation
Assignation émise
Droit de préemption sur ce bien
Permis de lotir
Attestation As built
Registre des mesures

D’autres conseillers à l’achat dans votre région

Remboursement mensuel à.p.d. /mois

L'estimation des frais de ce bien circa € 52 /mois Plus d'info

  • Assurance incendie circa € 24 /mois
  • Assurance familiale circa € 6 /mois
  • Assurance solde restant dû circa € 258 /année

Comparaison du marché Zimmo Plus d'info