Maison à vendre à Gent pour € 715.000 avec 4 chambres
(Code Zimmo: LPH2X)
- Prix € 715.000
- Adresse Kogelstraat 61, 9000 Gent
- Type Maison
- Surf. habitable 179 m²
- Sup. du terrain 163 m²
- Chambres 4
- Salles de bain 2
- Jardin S-O
- Construction sur demande »
- Construit en 1956
- PEB 43 kWh/m²
- Obligation de rénovation N'est pas applicable
Karaktervol en uniek gerenoveerde gezinswoning (ca. 180 m²) met onder meer vier slaapkamers, twee badkamers en een aangename tuin op korte fietsafstand van Gent centrum.
Gelegen in een rustige straat met weinig doorgaand verkeer, op de grens van Gent en Sint-Amandsberg, geniet u hier van een ideale ligging. De bruisende Nieuwe Dokken bevinden zich om de hoek en het historische centrum van Gent bereikt u in slechts enkele minuten met de fiets.
Deze bijna-energieneutrale woning (EPC-label A) werd oorspronkelijk ontworpen door architect A. Platel en werd in 2023 grondig gerenoveerd naar een ontwerp van 2PK Architecten. Het resultaat is een bijzondere woning met veel karakter, een doordachte indeling en een speelse vide die zorgt voor extra licht en ruimtegevoel.
Op het gelijkvloers word u verwelkomd in een karaktervolle inkomhal met veel ingemaakt maatwerk en plaats voor fietsen. Verder bevinden zich hier een gastentoilet, de toegang tot de kelder en een praktische, ruime (keuken)berging met buitendeur. De volledig geïnstalleerde keuken met (zit)eiland sluit naadloos aan op de eetplaats, die dankzij de vide geniet van een bijzonder karakter. Buiten werd een aangenaam terras voorzien met een praktische opbergkast. De tuin vormt een echte meerwaarde en biedt dankzij het vele groen veel privacy.
Op de eerste verdieping bevindt zich de leefruimte met zicht naar de tuin, een eerste badkamer met toilet en de master bedroom, voorzien van een ensuite dressing.
De tweede verdieping biedt plaats aan nog drie slaapkamers en een ruime badkamer, uitgerust met zowel een ligbad als een inloopdouche.
Bijkomende troeven zijn de laadpaal aan de voorzijde, de 13 zonnepanelen en de zuid-west geörienteerde tuin, waar u tot laat op de dag kunt genieten van de zon.
De droge kelder en praktische zolder bieden extra opslagruimte.
Financier
* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.
Disposition
Étage 0
Construction
Confort
Autres
Documents / Fichiers
Certificats
Inondations
Aménagement du territoire
Remboursement mensuel à.p.d. /mois
-
/mois
sur 25 ans -
/mois
sur 20 ans -
/mois
sur 15 ans - Demandez une proposition d'hypothèque
L'estimation des frais de ce bien circa € 94 /mois Plus d'info
- Assurance incendie circa € 40 /mois
- Assurance familiale circa € 7 /mois
- Assurance solde restant dû circa € 554 /année
4_EPB_Kogelstraat 61.pdf