Maison à vendre à Liedekerke pour € 269.000 avec 2 chambres
(Code Zimmo: LPNJQ)
- Prix € 269.000
- Adresse Houtmarktstraat 32, 1770 Liedekerke
- Type Maison
- Surf. habitable 161 m²
- Sup. du terrain 74 m²
- Chambres 2
- Salles de bain 1
- Garages 1
- Construction 2-façades
- Construit en 2005
- PEB 247 kWh/m²
- Obligation de rénovation N'est pas applicable
- RC € 910
- Libre A l'acte, après le paiement
EERSTE KIJKDAG ZAT.: 04/07/2026 - 10U (op afspraak!! 053/60.65.60.)
LIEDEKERKE - In het centrum van Liedekerke, op een steenworp van alle voorzieningen, bevindt zich deze verzorgde woning met inpandige garage, terras en een uitstekende bereikbaarheid.
De woning verwelkomt u op het gelijkvloers met een inkomhal die toegang geeft tot de verdieping. Verder vindt u hier een praktische berging, een douchekamer en een inpandige garage. Op de eerste verdieping bevinden zich de eetkamer en de keuken, evenals een ruime veranda die perfect kan dienen als extra leefruimte en uitgeeft op het aangename terras. Daarnaast zijn er op deze verdieping ook de badkamer en de traphal naar de tweede verdieping.
De tweede verdieping beschikt over twee slaapkamers, een dressing en een gezellig terrasje. Bovendien is er nog extra bergruimte aanwezig, wat zorgt voor bijkomend comfort en praktische opbergmogelijkheden.
Een extra troef is het gunstige EPC-label C, waardoor er geen renovatieplicht van toepassing is. Bovendien is de elektrische installatie conform, wat deze woning extra interessant maakt voor wie op zoek is naar een instapklare eigendom.
Deze woning vormt een ideale opportuniteit voor starters of investeerders die op zoek zijn naar een centraal gelegen woning met tal van mogelijkheden.
De vermelde prijs is een richtprijs. Na ontvangst van de biedingen zal de verkoper beslissen of hij/zij de eigendom verkoopt aan het beste bod. De richtprijs is aldus niet bindend voor de verkoper. Voor meer info kunt u ons contacteren of het reglement raadplegen op onze website.
Financier
* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.
Disposition
Construction
Confort
Certificats
Inondations
Remboursement mensuel à.p.d. /mois
-
/mois
sur 25 ans -
/mois
sur 20 ans -
/mois
sur 15 ans - Demandez une proposition d'hypothèque
L'estimation des frais de ce bien circa € 53 /mois Plus d'info
- Assurance incendie circa € 24 /mois
- Assurance familiale circa € 7 /mois
- Assurance solde restant dû circa € 258 /année
kadasterplan.pdf