Usage mixte à vendre à Oostende pour € 895.000 avec 4 chambres
(Code Zimmo: LPXTM)
- Prix € 895.000
- Adresse Prinses Clementinaplein 28, 8400 Oostende
- Type Usage mixte (Maison)
- Surf. habitable sur demande »
- Sup. du terrain sur demande »
- Chambres 4
- Salles de bain 3
- Construction sur demande »
- Construit en 1930
- PEB 221 kWh/m²
- Obligation de rénovation N'est pas applicable
- RC € 2.773
Oostende – ‘Les Hirondelles’: statige eclectische burgerwoning met handelsruimte en drie appartementen.
Aan het charmante en groene Prinses Clementinaplein bevindt zich ‘Les Hirondelles’, een uitzonderlijke eclectische burgerwoning die elegantie, karakter en investeringspotentieel moeiteloos combineert. Dit unieke opbrengstpand omvat een handelsgelijkvloers en drie stijlvolle appartementen en wordt in zijn geheel aangeboden.
In 2014 werden alle entiteiten met veel zorg, liefde en respect voor de authentieke architectuur volledig gerenoveerd. De prachtige gevel, de verfijnde details en de warme sfeer geven het gebouw een uitgesproken karakter en een tijdloze uitstraling.
De ligging is een absolute troef: centraal, vlot bereikbaar en residentieel, met het strand op slechts tien minuten wandelen. Het uitzicht op het groene Prinses Clementinaplein zorgt bovendien voor een aangename, rustige woonomgeving midden in de stad.
Het gebouw omvat een handelsgelijkvloers, een éénslaapkamerappartement op de eerste verdieping, een éénslaapkamerappartement op de tweede verdieping met een romantisch balkon en prachtig zicht op het park, en een ruime duplex op de derde verdieping met twee slaapkamers.
Elke entiteit ademt charme en authenticiteit uit, met een verfijnde uitstraling die doet denken aan de sfeer van een Parijs herenhuis. ‘Les Hirondelles’ is dan ook een zeldzame opportuniteit voor wie op zoek is naar een karaktervol vastgoedproject op een toplocatie in Oostende.
Financier
* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.
Disposition
Étage 0
Construction
Confort
Autres
Certificats
Inondations
Aménagement du territoire
Remboursement mensuel à.p.d. /mois
-
/mois
sur 25 ans -
/mois
sur 20 ans -
/mois
sur 15 ans - Demandez une proposition d'hypothèque
L'estimation des frais de ce bien circa € 100 /mois Plus d'info
- Assurance incendie circa € 40 /mois
- Assurance familiale circa € 7 /mois
- Assurance solde restant dû circa € 630 /année
2_MVIP_P Clementinaplein 28.pdf