Usage mixte à vendre à Wondelgem pour € 485.000
(Code Zimmo: LN4E8)

336
Nombre de vues
2 fois
Propriété Favorite
100%
Transparence
Popularité
54 jours
Sur Zimmo
4 jours passés
Dernière modification

Sint-Markoenstraat 33, 9032 Wondelgem

Code Zimmo: LN4E8

Prix € 485.000
  • Prix € 485.000
  • Adresse Sint-Markoenstraat 33, 9032 Wondelgem
  • Type Usage mixte (Bien professionnel)
  • Surf. habitable 414 m²
  • Sup. du terrain 459 m²
  • Surf. commerciale sur demande »
  • Construction 2-façades
  • Construit en 1920
  • PEB 457 kWh/m²
  • Obligation de rénovation Applicable
  • Libre A l'acte, après le paiement
  • Vidéo Cliquez ici

Comparaison du marché Zimmo

  • Moy. actuelle du prix demandé sur Zimmo à Wondelgem (Bien professionnel) € 1.540.750
  • Rapport complet

Dit karaktervolle handelspand biedt een unieke combinatie van ruimte, flexibiliteit en tal van mogelijkheden. De prachtige gevel zorgt meteen voor een sterke eerste indruk en onderstreept het authentieke karakter van het gebouw. Bovendien is het pand gelegen op een commercieel bijzonder interessante locatie met veel passage, in de nabijheid van openbaar vervoer en omringd door woongelegenheid — een absolute troef voor elke handelsactiviteit.
Op het gelijkvloers bevindt zich een bijzonder ruime handelsruimte. Dankzij de aanwezigheid van meerdere valse wanden kan deze verdieping eenvoudig volledig heringericht worden naar eigen wens. De indeling met verschillende ruimtes maakt het pand bovendien uitermate geschikt voor diverse activiteiten zoals een winkel, kantoor of praktijkruimte.
Via een vaste, charmante trap bereikt u de eerste verdieping. Deze verdieping biedt de mogelijkheid tot het creëren van een zeer ruim appartement, maar kan evengoed ingericht worden als extra kantoor- of handelsruimte. Hier zijn reeds een keuken, badkamer en twee aparte kamers aanwezig, wat de veelzijdigheid van deze verdieping extra benadrukt.
Verder is er een vaste trap naar de ruime zolderverdieping. Deze biedt tal van uitbreidingsmogelijkheden en kan zonder moeite omgevormd worden tot bijvoorbeeld drie extra slaapkamers met een badkamer, of opnieuw dienst doen als kantoorruimte.
Kortom, een pand met uitzonderlijk veel potentieel, ideaal voor wie op zoek is naar een combinatie van wonen en werken of een multifunctionele investering.
Contacteer Top Vastgoed voor meer info en een bezoek op 0475 700 700.

Financier

Prix
€ 485.000 *
Proposition d'hypothèque

* Frais éventuels supplémentaires peuvent être TVA, droits d'enregistrement, honoraires et frais d'acte notariés.

Construction

Construction
2-façades
Nombre de WC
3
Superficie du terrain
459 m²
Surface habitable
414 m²
Condition
A rafraîchir

Confort

Chauffage
Gaz naturel
Chaudière
Gaz
Chauffage central
Vitrage
Double
Raccordement eau
Raccordement gaz naturel

Certificats

E spec
457 kWh/m²
N° certificat PEB
20251218-0003766179-res1
Classe énergétique
Rapport de contrôle électricité
Présent, concordant

Inondations

P-score
D Symbool overstroming
G-score
D Symbool overstroming
Zone effectivement sensible aux inondations
Zone éventuellement sensible aux inondations
Zone inondable délimitée
Zone de rive délimitée
Zone à risque d'inondations

Aménagement du territoire

Permis d'urbanisme obtenu
Destination récente
Assignation émise
Droit de préemption sur ce bien
Permis de lotir
Attestation As built

D’autres conseillers à l’achat dans votre région

Remboursement mensuel à.p.d. /mois

Comparaison du marché Zimmo Plus d'info