Bontzichthoeve in Jesseren vanaf € 205.000
(Zimmo-code: 10053TZ)
Jesserenstraat 48, 3840 Jesseren
Zimmo-code: 10053TZ
- Prijs € 205.000
- Adres Jesserenstraat 48, 3840 Jesseren
- Type Project
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. vanaf 67 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Bouwjaar 2026
- EPC Bekijk info
In het open landschap van Jesseren krijgt een voormalige landbouwsite een tweede leven. Wat ooit een actieve hoeve was, groeit uit tot een kleinschalig woonproject waar ruimte, rust en kwaliteit centraal staan. De ligging, tussen Tongeren en Borgloon, combineert een landelijke omgeving met een vlotte bereikbaarheid.
Het project omvat negen zorgvuldig uitgewerkte woningen die elk hun eigen uitstraling hebben. De architectuur vertrekt vanuit het bestaande erfgoed, maar vertaalt dit naar een hedendaagse woonvorm die beantwoordt aan de verwachtingen van vandaag.
De woningen zijn ontworpen met aandacht voor licht, zicht en woonbeleving. Grote glaspartijen creëren een open gevoel en versterken de connectie met de omgeving. Duurzame materialen en moderne technieken zorgen voor een comfortabele, energiezuinige thuis waar esthetiek en functionaliteit hand in hand gaan.
Dit project richt zich tot wie bewust kiest voor rustig wonen in een groene setting, zonder afstand te doen van comfort of praktische voorzieningen. Een plek waar wonen opnieuw draait om eenvoud, kwaliteit en verbondenheid met de omgeving.
Benieuwd naar dit unieke woonconcept? Ontdek de plannen en mogelijkheden tijdens een persoonlijke afspraak. U kan ons steeds contacteren op Toon nummer of Toon e-mailadres
Indeling
Gelijkvloers
| Type | Nr | Prijs (Excl. kosten) | Slpk | Woonopp. | Grondopp. | Terras | Tuin | Z-code | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huis | € 419.000 * | 3 | 201,14 m² | - | - | LMFP4 |
Verdieping onbekend
| Type | Nr | Prijs (Excl. kosten) | Slpk | Woonopp. | Grondopp. | Terras | Tuin | Z-code | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huis | € 205.000 * | 1 | 67,12 m² | - | - | LMFPB | |||
|
|
Huis | € 304.000 * | 2 | 111,68 m² | - | - | LMFPA | |||
|
|
Huis | € 306.000 * | 2 | 112,78 m² | - | - | LMFP7 | |||
|
|
Huis | € 323.790 * | 3 | 137,25 m² | - | - | LMFP9 | |||
|
|
Huis | € 360.390 * | 2 | 128,38 m² | - | - | LMFPC | |||
|
|
Huis | € 439.500 * | 3 | 186,27 m² | - | - | LMFP5 | |||
|
|
Huis | € 473.850 * | 3 | 161,43 m² | - | - | LMFP8 |
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.