Woning te koop in Achel voor € 439.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LNJW9)
NIEUW TE KOOP: Charmante, lichtrijke, instapklare, levensloopbestendige 3-slaapkamerwoning met inpandige garage, zuidweste gerichte tuin en overdekt terras op mooi perceel van 988 ca, gelegen in het gezellige Achel, net over de grens bij Valkenswaard. Dit is geen huis maar een thuis!
Pluspunten:
+ Locatie in rustige straat nabij centrum, uitvalswegen en natuur
+ Zonoriëntatie
+ Alles gelijkvloers mogelijk = levensloopbestendig
+ Degelijk en tijdloos, mooie materialen = instapklaar
+ Geen huis maar een thuis: gezellige woonkamer met afsluitbare open (hout)haardcassette, travertinvloer en mooie lichtinval
+ Overdekt terras en zuidwestgerichte tuin
+ EPC C = geen renovatieplicht, dit door goede isolatie, aanwezigheid van rolluiken en dubbel glas, vloerververwarming in woonkamer & keuken
+ Asbestveilig
+ Elektrische keuring: kleine aanpassingen nog nodig, niks zorgwekkend
+ Keuring mazouttank: in orde
+ Potentie zolder
+ Inpandige garage
+ Gerenoveerde badkamer (2023)
+ Ideaal voor single, koppels of kleinere gezinnen
+ Indien dit uw enige en eigen gezinswoning wordt betaalt u bij notariële overdracht slechts 2% registratierechten
+ Veel andere, aanvullende premies bij renovatie die u kan vinden op www.premiezoeker.be
+ Verbouwen (niet nodig, maar indien gewenst) van de woning kan met 6% BTW
+ Beschikbaar: op korte termijn!
EPC, elektrische keuring, asbestattest, attesten, plannen en verdere nuttige en verplichte informatie te raadplegen: zie downloads
De mooie foto's geven slechts een impressie; u bent welkom om deze woning te bezichtigen en de ruimte en sfeer van de woning en het groen eromheen te kunnen beleven.
Bezichtigingen zijn mogelijk enkel op afspraak; reageer nu online (niet telefonisch)!
Aanbellen bij de eigenaars wordt niet op prijs gesteld.
Neem zeker ook even de moeite om uw financiering te checken met een (Belgische) hypotheekverstrekker indien u dit nog niet heeft gedaan.
Voor de Nederlanders: woningen in België mogen enkel gefinancierd worden via Belgische hypotheekverstrekkers. De regels in België zijn daarentegen ook nog strenger dan in Nederland dus voorbereiding met een Nederlandse hypotheekverstrekker is helaas niet voldoende. Kandidaten die hun financiering in België hebben voorbereid, wekken altijd meer vertrouwen. Wij kunnen u meerdere hypotheekverstrekkers aanbevelen indien u dit wenst.
Laat uw gegevens online hier achter bij interesse en wij nemen spoedig contact met u op, u hoeft niet te bellen.
---
U bent elke dag van harte welkom contact op te nemen met mij, Erik Schultink, zaakvoerder van en erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar bij 't Huys Vastgoed. Wilt u een huis of een appartement kopen of huren ? Wenst u uw eigendom te verkopen of te verhuren ? Of wenst u gewoon meer informatie over vastgoed, de evolutie in de vastgoedprijzen of over de woningmarkt in Hamont-Achel, Pelt en omstreken ? Ik sta klaar voor u en zal u met plezier en zonder enige verplichting verder helpen. Bel of mail me nu! Huizen, appartementen, bouwgronden... kopen, verkopen, huren of verhuren. 't Huys Vastgoed, want... iedereen verdient een 't Huys!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping 1
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
-
EPC Leliestraat 43, 3930 Hamont-Achel.pdf
-
OVAM_Bodemattest (5).pdf
-
202603004834_1_nl_HEI_5.pdf
-
asbestattest - 2026-03-19T074733.776.pdf
-
3746004181000001830
-
3746004181000001831
-
3746004181000001832
-
KLIM.pdf
-
PerceelrapportOE_72001A0246-00V000_20260316.p...
-
VLM rapport_16032026.pdf
-
Vastgoedinlichtingen.pdf
-
3746004181000001838
-
Plannen Leliestraat 43 Achel.pdf
-
Keuring HV OT Leliestraat 43 Hamont-Achel.pdf
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar