Appartement te koop in Anderlecht voor € 285.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LMLH2)
Gelegen op het eerste verdiep van een kleinschalig gebouw zonder lift, vindt u dit goed onderhouden en instapklare appartement. Het is ideaal voor een jong gezin, een koppel dat zijn eerste woning zoekt.
Het appartement bestaat uit een inkomhal, een lichtrijke woonkamer, een geïnstalleerde en aparte keuken, twee slaapkamers (waarvan één met toegang tot een balkon), een apart toilet en een badkamer met ligbad. Daarnaast beschikt het appartement over een privatieve kelder, wat zorgt voor extra opslagruimte.
De ligging is een grote troef: op slechts enkele minuten wandelen bevindt zich het Astridpark, waar u kan genieten van groene ontspanning, wandelingen en sportactiviteiten. Ook winkels, scholen en openbaar vervoer zijn vlot bereikbaar, waardoor dit appartement niet alleen aangenaam wonen biedt, maar ook praktisch zeer gunstig gelegen is.
Tot slot is het appartement momenteel verhuurd aan €1.150 per maand, wat het bijzonder interessant maakt als investering met onmiddellijke opbrengst.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 1
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. |
|---|---|---|---|
| 27-03-2026 | € 299.000 | - | € 4.462,69 /m² |
| 27-04-2026 | € 285.000 | -5 % | € 4.253,73 /m² |