Appartement te koop in Anderlecht voor € 295.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LR74Z)
- Prijs € 295.000
- Adres Jean Hayetsquare 12 / 5, 1070 Anderlecht
- Type Appartement
- Woonopp. 95 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Tuin Z
- Bouwjaar 2007
- EPC In aanvraag
-
Energieklasse
- KI € 1.461
- Video Klik hier
Op de derde verdieping van een verzorgde residentie uit 2007 kijkt dit appartement rechtstreeks uit over het Vijverpark. Twee terrassen — één op het zuiden, één op het noorden — geven het een zeldzame buitenruimte-troef voor deze ligging en dit prijssegment.
De ruime leefruimte (30 m²) loopt door naar het noordterras en baadt in het licht dankzij de open oriëntatie. De ingerichte keuken (koelkast, diepvries, kookplaat, dampkap, vaatwas, oven) sluit aan op een aparte berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Twee rustige slaapkamers aan de achterzijde, een badkamer met bad én douche, en een apart toilet maken het plan functioneel voor gezin of investeerder. Er zijn ook nog 2 bergruimtes aanwezig.
Elektriciteit conform, dubbele beglazing, lift in het gebouw, en een optionele private staanplaats onder het gebouw (15.000 euro). Op wandelafstand van het Vijverpark, vlot bereikbaar via ring en E40, en dicht bij het Erasmusziekenhuis.
Een bezoek overtuigt sneller dan een omschrijving — de combinatie van twee terrassen en het parkzicht is moeilijk te vinden in deze prijsklasse.
Technische info & troeven:
2 terrassen (Noord en Zuid)
Bouwjaar 2007 – gebouw met lift
Elektriciteit conform
Dubbele beglazing PVC
Zonnepanelen voor de gemeenschappelijke delen
Maandelijkse lasten: ±115 €
oppervlakte appartement: 95m2
EPC: D
Rustige ligging vlak bij het Vijverpark
Dicht bij alle voorzieningen (winkels, openbaar vervoer, sportcentrum, autosnelwegen, …)
💡 Dankzij de centrale ligging, de twee terrassen, en het zicht op groen is dit appartement niet alleen een comfortabele woonplek, maar ook een uitstekende investeringsopportuniteit.
📞 Interesse?
Contacteer Immo-M voor meer informatie of een bezoek:
0468 22 53 22 – ✉️ Toon e-mailadres
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 3
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar
EPC-PEB.pdf
=?utf-8?B?RWxlY3RyIHRlc3QtQ29udHJvzIJsZSBFbGV...