Burgerswoning te koop in Antoing voor € 369.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LR75I)
- Prijs € 369.000
- Adres Rue de Condé 2, 7640 Antoing
- Type Burgerswoning (Huis)
- Woonopp. 435 m²
- Grondopp. 660 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 304 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 1.219
Dit ruime herenhuis, perfect gelegen in de stad Antoing en dicht bij alle voorzieningen, heeft een woonoppervlakte van 300 m² en biedt talrijke mogelijkheden.
De indeling is als volgt:
Op de begane grond: een grote hal met open trap, een ruime en lichte woonkamer, een extra kamer die als tweede zitkamer kan dienen, een grote extra woonruimte met toegang tot de tuin, een ingerichte keuken met eethoek en bijkeuken, een grote kelder, een wasruimte met toilet en een ruime garage van 40 m².
Op de bovenverdieping: een overloop die toegang geeft tot 3 mooie slaapkamers, een kantoor dat als extra slaapkamer kan dienen, een tweede woongedeelte met een ruime slaapkamer en een badkamer, evenals toegang tot een inrichtbare zolder van 100 m²,
Buiten: Een tuin, 2 terrassen, een tuinhuisje ingericht in duplexstijl (woonkamer, volledig uitgeruste keuken, slaapkamer, badkamer) en een buitentoilet, het geheel volledig ommuurd en op het westen gelegen.
TECHNISCHE UITRUSTING: PVC/Méranti-kozijnen met dubbele beglazing, elektrische luiken, centrale verwarming op stookolie (bovengrondse tank van 1.500L), gasfornuis, regenwatertank (10.000 l), boiler, aansluiting op de riolering, opstalverzekering € 1.219, EPC D.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
70747_PEB.pdf