Horeca te huur in Antwerpen voor € 1.850
(Zimmo-code: LLMHG)
Graaf van Egmontstraat 47, 2000 Antwerpen
Zimmo-code: LLMHG
- Prijs € 1.850
- Adres Graaf van Egmontstraat 47, 2000 Antwerpen
- Type Horeca (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 75 m²
- Grondopp. 75 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 343 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op overeen te komen
Op het hippe Antwerpse Zuid, in de geliefde Graaf van Egmontstraat, bevindt zich deze aantrekkelijke commerciële ruimte van ongeveer 75 m². Het pand geniet van een uitstekende zichtbaarheid dankzij de brede gevel en de ligging in een buurt die bruist van het leven. In de directe omgeving vind je tal van populaire horecazaken, boetieks en kunstgalerijen, wat zorgt voor een constante stroom aan bezoekers en bewoners.
De ruimte is ideaal geschikt voor een horecaconcept zoals een koffiebar, lunchzaak of wijnbar, maar biedt eveneens mogelijkheden voor andere commerciële activiteiten. Het pand is praktisch ingedeeld en beschikt reeds over sanitair voor dames en heren. Achteraan bevindt zich een charmante tuin, die extra potentieel biedt als gezellige buitenruimte voor klanten of als rustplek voor personeel.
Dankzij de combinatie van karakter, ligging en functionaliteit vormt dit pand een unieke kans voor ondernemers die zich willen vestigen in één van de meest dynamische wijken van Antwerpen. De Graaf van Egmontstraat is bovendien vlot bereikbaar en geniet van een groeiende reputatie als ontmoetingsplek voor foodies, creatieven en jonge ondernemers.
DG Real Estate
Making Real Estate Work!
Financieel
Bebouwing
Comfort
Certificaten