Appartement te koop in Antwerpen voor € 595.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LNIBA)
"Arnold" staat voor stijlvol wonen in het hart van de stad, een kleinschalige boetiekresidentie die speciaal werd ontworpen voor wie enkel het beste verwacht.
De straten rondom "Arnold" zijn doordrenkt met karakter. Met zijn historische gevels en gezellige pleintjes weerspiegelt deze buurt de rijke geschiedenis van Antwerpen. Liefhebbers van gastronomie krijgen eindeloos veel mogelijkheden: een ijsje om de hoek in de Gelateria Milanese, een lunch in het hippe Verso café of een feestelijk etentje in Le Pristine? Allemaal letterlijk om de hoek. Of even te voet naar het hippe Zuid, de Vrijdagmarkt, de gezellige Theodoor Van Rijswijckplaats, het Mechelseplein… de mogelijkheden zijn hier eindeloos.
“Arnold” biedt de ideale balans tussen luxe, comfort en functionaliteit met ruime appartementen en luxe voorzieningen. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe thuis of een waardevolle investering, deze exclusieve realisatie biedt een hedendaagse architectuur van de hand van META Architecten , gecombineerd met een hoogwaardige afwerking van de appartementen, uitgetekend door MORE Concept.
Dankzij de nieuwste technieken in energiezuinigheid staan alle appartementen garant voor optimale keuzes op het vlak van verwarming en isolatie.
Licht en energiezuinig appartement van ca 100 m² met een zonnig zuidgericht terras en een leefruimte achteraan voor maximale privacy. Twee ruime slaapkamers bieden optimaal comfort. Perfecte ligging met moderne afwerking, ideaal voor wie kwaliteit en rust zoekt.
De ondergrondse parkeergarage wordt opgevat als een ‘car vault’, waar auto’s van de bewoners discreet en veilig geparkeerd worden in een efficiënt liftsysteem. Buiten de mogelijkheid om een autostaanplaats bij te kopen zal de residentie beschikken over een ruime gemeenschappelijke fietsenstalling en wordt de mogelijkheid geboden tot aankoop van een privatieve kelderberging.
"Résidence Arnold" is meer dan alleen een nieuwbouwrealisatie; hier gaat een inspirerende buurt samen met wooncomfort en hedendaagse luxe.
Verkoopprijzen zijn exclusief registratiebelasting en BTW. Mogelijkheid tot aankoop van het constructiegedeelte aan 6% BTW (indien u aan de wettelijke voorwaarden voldoet).
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar
ActaMaps_Watertoets_11804D141500C000.pdf