Appartementsgebouw te koop in Antwerpen voor € 599.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LD58R)
- Prijs € 599.000
- Adres Morgenstraat 5, 2000 Antwerpen
- Type Appartementsgebouw (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 162 m²
- Grondopp. 77,58 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Badkamers 2
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 262 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Studentenhuis met vijf studentenkamers in hartje Antwerpen
Locatie: Dit studentencomplex opgedeeld in vijf studentenkamers staat te koop in Morgenstraat in het hartje van Antwerpen. De universiteit van Antwerpen is op een boogscheut verwijderd en de KdG Hogeschool, Thomas More en de campussen van AP Hogeschool zijn op wandel-/ fietsafstand. In de nabije omgeving zijn er talrijke winkels, gezellige cafeetjes en restaurants, openbaar vervoer en invalswegen.
Beschrijving: In de Morgenstraat in Antwerpen staat dit studentencomplex te koop. Het gebouw werd steeds goed onderhouden en beschikt over de nodige conformiteitsattesten. Daarbovenop werd de brandveiligheid goedgekeurd.
Het gebouw bestaat uit vijf ruime studentenkamers. De studentenkamers variëren tussen een oppervlakte van 22 m² tot 26 m². Verder bevinden de gemeenschappelijke ruimtes op de gelijkvloerse verdieping zoals de keuken, koer en douches.
Studentenkamers zijn een uitstekende investering doordat er een groot tekort aan studentenhuisvesting is in Antwerpen. Daarbovenop is Antwerpen de snelst groeiende studentenstad van Vlaanderen.
Bijzonderheden:
- Gelegen in de bruisende studentenbuurt
- Vijf studentenkamers
- Uitstekend EPC: 262 kWh/ (m² jaar)
- Elektriciteit conform AREI
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan