Appartement te koop in Antwerpen voor € 649.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LP5R8)
Er zijn appartementen. En dan zijn er adressen die je dagelijks leven veranderen.
Frontaal zicht op het Galgenweel. Niet vanuit een hoek, niet gedeeltelijk, maar recht voor je neus, elke ochtend opnieuw. Het water, de rust, het licht dat danst op het oppervlak. En jij, op een terras van 36 m², met nergens anders te hoeven zijn.
36 m² terras. Dat is geen terras, dat is een buitenkamer. Met dat uitzicht als decor wordt elke avond vanzelf een evenement.
Binnen ademt het appartement dezelfde kwaliteit. Twee volwaardige slaapkamers (waarvan 1 met opvouwbed) en een strakke badkamer met inloopdouche die van elke ochtend een moment voor jezelf maakt.
Ook praktisch scoort dit appartement moeiteloos punten: een ondergrondse parkeerplaats met laadpaal en een eigen kelderberging maken het plaatje compleet.
Dit is geen appartement om in te wonen. Dit is er één om van te genieten. Elke dag, in elk seizoen, met een uitzicht dat nooit verveelt.
Troeven: – Frontaal zicht op het Galgenweel – Terras van 36 m² – 2 slaapkamers – Badkamer met inloopdouche – Ondergrondse parking met laadpaal – Kelderberging
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 81 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar