Penthouse te koop in Antwerpen voor € 265.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LOL86)
- Prijs € 265.000
- Adres Lange Van Bloerstraat 145, 2060 Antwerpen
- Type Penthouse (Appartement)
- Woonopp. 101 m²
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1944
- EPC 392 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 518
- Vrij op bij akte na betaling
Quares - TREVI Groep presenteert :
Indeling:
In de Lange van Bloerstraat in Antwerpen bevindt zich dit bijzonder ruime appartement van circa 100 m² op de 3de verdieping, meteen ook de hoogste verdieping van het gebouw. Dankzij de ligging geniet u hier van een overvloed aan natuurlijk licht en een open, aangenaam gevoel in elke ruimte. Bovendien ligt het appartement in een rustige straat, terwijl alle voorzieningen van de stad vlakbij zijn.
Het gebouw dateert van 1944 en het appartement werd sinds 2008 met zorg bewoond door dezelfde eigenares. De charmante uitstraling werd mooi behouden dankzij de authentieke elementen zoals parketvloeren en natuursteen, gecombineerd met hedendaags comfort.
Via de inkomhal komt u terecht in de zeer ruime leefruimte die baadt in het licht. Apart van de leefruimte bevindt zich de zeer ruime moderne open keuken met eetkamer, een ideale plek om gezellig te koken en gasten te ontvangen. De keuken biedt bovendien praktische opbergruimte met plaats voor een wasmachine en droogkast netjes weggewerkt achter gesloten deuren.
Het terras van circa 5 m² vormt een natuurlijk verlengstuk van de keuken en zorgt voor een extra gevoel van openheid en rust.
Verder beschikt het appartement over een charmante badkamer met douche in bad en een bijzonder ruime slaapkamer met open uitzicht. Door de royale oppervlaktes en slimme indeling voelt het appartement uitzonderlijk comfortabel aan.
Extra troeven:
- elektrische rolluiken aanwezig
- vernieuwd dak in 2014
- aparte meters voor gas, water en elektriciteit
- zeer lage maandelijkse kosten van slechts 22 euro
- private kelderberging
- plaats voor een fiets in de inkomhal beneden
Dit appartement is ideaal voor eigen bewoning, zowel voor alleenstaanden als koppels, maar vormt eveneens een interessante investering dankzij de uitstekende ligging, ruime indeling en lage vaste kosten.
Omgeving:
Gelegen in een rustige straat in Antwerpen combineert dit appartement een aangename woonomgeving met een uitstekende bereikbaarheid.
In de directe omgeving vindt u tal van winkels, supermarkten, bakkers, horeca en gezellige buurtzaken die het dagelijkse leven bijzonder comfortabel maken. Ook scholen, sportfaciliteiten en andere voorzieningen bevinden zich vlakbij.
De bereikbaarheid is een absolute troef. Dankzij de nabijheid van belangrijke invalswegen en openbaar vervoer verplaatst u zich vlot binnen Antwerpen en naar omliggende gemeenten. Zowel tram- als bushaltes bevinden zich op wandelafstand, terwijl ook het station en belangrijke verbindingswegen gemakkelijk bereikbaar zijn.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 52 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar