Woning te koop in Assebroek voor € 375.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LOUGI)
- Prijs € 375.000
- Adres Baron Ruzettelaan 165, 8310 Assebroek
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 129 m²
- Grondopp. 198 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Tuin O
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1918
- EPC 185 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 352
- Vrij op overeen te komen
De instapklare woning is gelegen in een rustige buurt te Assebroek, rustig buiten de drukte van de binnenstad, maar toch op wandelafstand van winkels, scholen, ontspanningsmogelijkheden en het centrum van Brugge. De woning bestaat uit een inkomhal, lichtrijke leefruimte met eet- en zithoek en aansluitend een halfopen, volledig uitgeruste keuken. Verder zijn er twee praktische bergingen.
De woning beschikt over een functionele badkamer met inloopdouche. Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers met ingebouwde kasten. De tweede verdieping biedt een ruime extra kamer die kan dienen als 3de slaapkamer, bureau of hobbyruimte.
Achteraan bevindt zich een onderhoudsvriendelijke ruime tuin met terras en tuinhuis. De slimme verlichting en verwarmingssysteem zijn doorheen de volledige woning aanwezig. De woning is praktisch ingedeeld en biedt een aangename woonst met voldoende ruimte en comfort.
Extra troeven
14 zonnepanelen
domotica
rolluiken
nabij belangrijke invalswegen
nabij scholen, winkels en Brugge centrum
instapklaar (gerenoveerd in 2023-2025)
Deze woning is te koop ZONDER makelaar via het concept van Smart Houses. Wenst u verdere inlichtingen of een bezoek? Contacteer rechtstreeks de eigenaar via Toon nummer
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar