Bedrijfsgebouw te koop in Beerse voor € 584.800
(Zimmo-code: LIN56)
- Prijs € 584.800
- Adres Toekomstlaan 7, 2340 Beerse
- Type Bedrijfsgebouw (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 370 m²
- Grondopp. 357,75 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 2025
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij oplevering
Dit nieuwbouwproject omvat 9 duurzame KMO units, een loft & een landschapskantoor te Beerse, Toekomstlaan 7 A-J. Inmiddels zitten alle units in de afwerkingsfase en zijn er reeds 4 units verkocht.
De units hebben een oppervlakte tussen 353 m² en 470 m² en een vrije hoogte van 6,4m. De units worden casco opgeleverd, maar kunnen aangepast worden met tussenvloeren, tussenwanden of andere technische specificaties. De vloer in polybeton wordt gerealiseerd na bespreking met de koper. Aan elke unit zijn 3 parkeeplaatsen gelegen. De units zijn hyper-geïsoleerd en zijn voorzien van een elektrisch geïsoleerde sectionaalpoort van 4m x 4,5m, een lichtstraat met geïntegreerde rook-en warmte afvoer en een regenwaterput van 10.000L.
Het bedrijvenpark De Toekomst is gelegen aan de industriezone van Beerse op de verbinding Turnhout - Antwerpen en makkelijk bereikbaar via de Antwerpsesteenweg met vlotte toegang tot de E34. De ligging is uniek voor een bedrijvenpark, zeker voor bedrijven die hun activiteiten binnen de noordrand van Antwerpen hebben.
Deze site is niet alleen aantrekkelijk als nieuwe bedrijfslocatie, maar ook als opbrengsteigendom. Investeren in bedrijfsvastgoed is een interessant alternatief voor beleggers die op zoek zijn naar een mooi rendement en waardegroei.
Algemeen:
Binnenverlichting LED, reeds opgedeeld in 3 aparte kringen.
Grote elektrakasten op uitbreiding voorzien.
Niko Homecontrole domotica voorzien.
Buitenverlichting LED (automatisch gestuurd en handmatig aan te schakelen bij nacht)
Handbediende rookluiken voor verluchting
Sectionaalpoorten van 5m hoogte
Kabels tot bij de parkeerplaatsen voor laadpalen
Ondergrondse elektrakabels voorzien voor aansluiting 63A en nog verhogingen mogelijk.
Inbraakalarmcentrale met geïntegreerde brandmeldingscentrale.
Inbraakalarmcentrale enkel nog sensoren plaatsen volgens Uw specifieke indeling en eventueel koppelen met meldkamer.
Onderste 3m overal betonmuren
Strakke staalconstructie waar geoptimaliseerd is naar een strakke afwerking, bvb ingewerkte profielen in de tussenwanden, geen onnodige gordingen, kruisverbanden zo veel mogelijk in de betonwanden verwerkt.
Voorzien zijn 2 water collectoren, 1 voor RW en 1 voor PIDPA
Septische put apart per unit
Telenet en Proximus FIBER reeds tot aan de meterkast binnengebracht
Staalbouw al voorzien voor aanleg van extra bordessen
Reeds funderingen voorzien voor aanleg van extra bordessen
Riolering volgens Uw behoeften
Buitenterrein volledig omheind
De privé straat voorzien van elektrische barelen dus geen onnodig verkeer op de site.
Algemeen camerasysteem voor bewaking van de hoofdtoegangen (Dennenlaan – Toekomstlaan)
De betonvloer van 15cm dik met net van 8mm is uiteraard ook voorzien maar zal pas na overleg met de koper geplaatst worden.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Inplantingsplan.pdf