Appartement te koop in Berlare voor € 799.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LKYZW)
Te koop te Berlare!
Dit veelzijdige gebouw in Berlare biedt tal van mogelijkheden voor gemengd gebruik en is ideaal voor wie wonen en werken wenst te combineren of op zoek is naar een professioneel ingerichte praktijkruimte.
Het pand beschikt over vijf afzonderlijke kabinetten die zich perfect lenen voor medische of paramedische beroepen, vrije beroepen, coaching, schoonheids- en wellnessactiviteiten of andere dienstverlenende functies.
Dankzij de automatische toegangsdeur, die vanuit elk kabinet afzonderlijk bediend kan worden, wordt comfort en toegankelijkheid optimaal gegarandeerd voor zowel gebruikers als bezoekers.
Bij het betreden van het gebouw komt men in een ruime en aangename wachtruimte met een apart toilet voor cliënten of klanten.
Daarnaast is er een geïnstalleerde keuken voorzien voor het personeel, aangevuld met een aparte badkamer met moderne inloopdouche, wat het pand ook geschikt maakt voor langdurig professioneel gebruik.
Bovendien bestaat de mogelijkheid om het aanpalende appartement bij aan te kopen. Dit appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers, een badkamer met douche en een ruime, lichtrijke leefruimte met veel natuurlijke lichtinval en een open, volledig geïnstalleerde keuken. Die toegang geeft tot het ruime terras!
Het appartement is op heden verhuurd en vormt daardoor een interessante opportuniteit zowel voor investeerders als voor wie op zoek is naar een combinatie van opbrengsteigendom en eigen gebruik. Deze eigendom biedt een uitzonderlijke flexibiliteit en is geschikt als groepspraktijk, medisch centrum, kantoorruimte, co-workingconcept of een combinatie van professioneel gebruik en residentieel wonen.
Architectenbureau: Knap
Contacteer Bernhard op 0476 022 089 of mail naar Toon e-mailadres voor een afspraak
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 554 /jaar