Appartement te huur in Bevere voor € 555 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LPXK0)
Broekstraat 94 / 502, 9700 Bevere
Zimmo-code: LPXK0
- Prijs € 555
- Adres Broekstraat 94 / 502, 9700 Bevere
- Type Appartement
- Woonopp. 48 m²
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Bouwjaar 2006
- EPC 165 kWh/m²
- Vrij op onmiddellijk
Dit leuke 1 slaapkamer appartement ligt nabij het station van Oudenaarde. Een bezoek plannen? Dit kan enkel via onze website www.stellarimmo.be/te-huur. Ga naar het pand en klik op de 'een bezoek aanvragen' knop onder de foto van de makelaar. Wij nemen dan contact met u op. Er worden telefonisch geen bezoeken ingepland.
Dit appartement ligt op de 4e verdieping van dit gebouw. Het bestaat uit een compacte leefruimte met open ingerichte keuken die mooi in de hoek ingewerkt zit, een leuk terras, een slaapkamer, een berging en een aparte badkamer voorzien van een douche, lavabo en een toilet.
In de prijs van het appartement zit een ondergrondse berging (B14) inbegrepen.
Domicilie verplicht
Huurprijs : 555 Euro per maand
Huurwaarborg : 3 maanden huur
Gemeenschappelijke lasten : 70 Euro forfait per maand
Er zijn individuele tellers voor water, gas en electriciteit.
Beschikbaar: 01/09/2026
Bezoeken enkel na afspraak.
Een bezoek plannen? Dit kan enkel via onze website www.stellarimmo.be/te-huur. Ga naar het pand en klik op de 'een bezoek aanvragen' knop onder de foto van de makelaar. Wij nemen dan contact met u op.
Verdere info via Toon e-mailadres
Financieel
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten