Eengezinswoning te koop in Bilzen voor € 395.556 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LQQM5)
- Prijs € 395.556
- Adres Broekemveldweg 82, 3740 Bilzen
- Type Eengezinswoning (Huis)
- Woonopp. 143 m²
- Grondopp. 249 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 3
- Garages 1
- Tuin Z
- Bebouwing halfopen
- Bouwjaar 2013
- EPC 159 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 624
- Vrij op onmiddellijk
Op een uitstekende en centrale ligging in Bilzen,op slechts 5 minuten van het stadscentrum,bevindt zich deze verzorgde stedelijke eengezinswoning.Winkels,scholen,openbaar vervoer en het treinstation liggen in de onmiddellijke nabijheid,wat zorgt voor optimaal wooncomfort en bereikbaarheid.
De woning beschikt over een garage met directe doorgang naar de tuin en een private parkeerplaats voor de garage.Ze is langs beide zijden begrensd door garages,wat zorgt voor extra privacy en geen directe hinder van buren.
Achteraan geniet u van een prachtige zuidgerichte tuin,stijlvol aangelegd en perfect georiënteerd.Het overdekte terras, aansluitend aan de leefruimte,biedt het hele jaar door een aangename buitenbeleving.Het talud werd creatief verwerkt in twee niveaus,afgewerkt met olijfbomen,witte Carrara-steen,sierlijke paden en een ingebouwde lijnfontein.Het onderste terras is uitgevoerd in IPE-hout,het bovenste terras in klinkers met een tuinhuis.
U komt binnen in een stijlvolle inkomhal,afgewerkt met natuursteenstrips en spiegels in een hedendaagse designoplossing.In de hal is een gastentoilet voorzien.Via een glazen deur betreedt u de leefruimte.Rechts bevindt zich de houten trap naar de verdieping,links de toegang tot de keuken.De volledig uitgeruste keuken beschikt over gasfornuis,dampkap,oven en microgolfoven,grote koelkast met aparte diepvriezer.De ruime en zonnige leefruimte,afgewerkt met een massieve eiken parketvloer die doorheen de volledige woning doorloopt,biedt een mooi zicht op het terras en de tuin en vormt het warme hart van de woning.
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers,een badkamer met ligbad,dubbele lavabo en hangtoilet.
Via luik is de zolder bereikbaar en biedt ruime opslagmogelijkheden.Tijdens de bouw werd vloerisolatie op zoldervloer voorzien,door extra isolatie in het dak werd een bijkomende thermische buffer gecreëerd.De woning blijft hierdoor aangenaam warm in de winter en merkbaar koel tijdens warme zomernachten.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar